Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi oka lehet rá, hogy arra...

Mi oka lehet rá, hogy arra kért telefonon, hogy mondjak le a gyerekemről?

Figyelt kérdés
Az exemel él a gyerekünk, fizetek gyerektartást. Tartom a kapcsolatot a fiammal ( karácsony, szülinap, ilyesmi ). Mi oka lehet rá , hogy arra kért, hogy mondjak le róla. Azt mondta, ha szép szóval nem teszem, lehet más módja is! ( fenyeget ) Hol lehet a csapda? nem értem.
2011. okt. 12. 19:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
72%

Talán új párja van és azt akarja legyen az ő nevén,

de jogilag ez nem kivitelezhető így feleslegesen idegesited magad.

2011. okt. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

a kapcsolattartás neked a karácson, szülinap és ilyesmi??????? ennyi?????



csak akkor mondhatsz le a gyerekről, ha van aki örökbe fogadja, de erre senki nem kényzeríthet

2011. okt. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Mivel 12 órát dolgozom, heti öt napot, így elég keveset tudok vele találkozni, de ez nem azt jelenti, hogy nem találkozom vele, vagy nem szeretnék. Meg nem is azt írtam, csak példálóztam. De kösz a sok kérdőjelet. Mindenkinek köszönöm a válaszokat.
2011. okt. 13. 20:21
 14/18 A kérdező kommentje:
amúgy nem én hagytam el őket...sőt, én mindent megtettem, hogy eltartsam őket, csak egyszer túl korán engedtek el a munkából...ha értitek mire gondolok.
2011. okt. 13. 20:22
 15/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit akar ezzel, de biztos, hogy nem fogok lemondani a kisfiamról! Nem normális, elment az esze. Csak arra voltam kíváncsi, hogy tehet-e bármilyen jogi lépést ezzel kapcsolatban. De akkor hála istennek nem. Megnyugodtam kicsit, bár nagyon bánt, hogy mivel fogja ezek után a gyerek fejét teletömni. Kicsi még a fiam, hat éves :(
2011. okt. 13. 20:26
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Tehàt ha jól értettem megcsalt téged és mégis keresi veled a problémàt. Micsoda nõk vannak.Ne hagyd magad!
2011. okt. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Így van! Nem hagyom magam! De nem értem miért jó neki, ha stresszel, meg kitalál ilyen baromságokat. Ezt élvezi, vagy mi?
2011. okt. 14. 22:21
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem kekeckedni akar veled, talàn bosszùból, talàn sajnàlja ami történt közöttetek. Ja és talàn nem akarja, békében, nyugalomban éld az életed.
2011. okt. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!