Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szólnátok a férjnek?

Szólnátok a férjnek?

Figyelt kérdés
Egy viszonylag kevés létszámú munkahelyen dolgozom, van egy kedves kollégám (nő), aki lassan két és fél éve viszonyt folytat egy másik kollégámmal! Nos, mindegyiknek családja van, kisgyerekei! A gond, hogy a férfi tag vezető beosztású! A hölgy tag pedig ezt kihasználja! Nem lenne gond, ha nem a munkatársak előtt enyelegnének, szinte mindig a munka rovására, utána meg a kedves hölgy telefonon a férjnek duruzsol, mindenféle szerelmemnek becézgetve, ami hányingert kelt emberekben! Otthon meg a kis gyermeke is várja! A legnagyobb gond, amiért mindenki fel van háborodva, hogy kihasználva a férfi kolléga magas beosztását (amúgy egy közigazgatási szervnél dolgozunk), mindenkin átlépve, bele rúgva próbál magasabb pozícióba kerülni! Más, aki pedig becsülettel dolgozik, azt porig alázzák! Ami még durva, hogy a férjen kívül, és persze a másik fél feleségén kívül mindenki tudja a kettőjük viszonyát! Kinek mi a véleménye? Normális ez, hogy valakit 2 és fél éven kersztül ennyire megalázzanak? (férj) Valahogy nem kellene tudatni ezt a férjjel?
2011. okt. 13. 15:06
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
nem kéne más dolgába beleszólni abból sosem sül ki jó.
2011. okt. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat! Én sem szoktam bele szólni más magánéletébe, és tényleg senkinek semmi köze hozzá, csak tudjátok, ha valaki ebben a szituban lenne, amit átélünk minden nap, akkor lehet máshogy gondolnátok! Hisz alapban én is azt mondom/mondanám, hogy senkinek semmi köze hozzá! De: sokszor mi falazunk a férjnek, ha telefonál, hogy épp ügyfele van a kolléganőnek, stb, amikor a másik irodában bezárkózva enyelegnek! Ja, és sajnos nem nagyon titkolják, hogy több is van köztük, mint enyelgés! Nem gyertyát tartok/tartunk, hanem ő saját maguk mondják el, amikor pl. együtt mennek el szabira, és kivesznek egy hotel szobát, hogy falazzunk, ha bármelyik félnek a házastársa telefonálna! ÍGy valamilyen szinten már van köze másnak is hozzá! Szerintem!
2011. okt. 13. 15:17
 13/33 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Igen Második,úgy látszik! :))
2011. okt. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem szólnék, senkinek nincs joga életeket tönkretenni.
2011. okt. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

Így egy kicsit azért más.

Nem az a kérdés, hogy szóljatok-e a férjnek, hanem az, hogy hogyan mondjátok meg nekik, hogy nem vagytok hajlandók falazni nekik, oldják meg másként. Ha magánügy, akkor ne vonjanak be titeket sem.

2011. okt. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:

Értem, hogy nehezen viseled..de ha nekik ez jó és kell, akkor nem tudsz ellene mit tenni. Valószínűleg jó otthon is, de időtöltésnek kell ez a kis plusz a munkában, ezért nem válnak el, és élnek együtt...

ha szólnál, tuti kirúgnának.

2011. okt. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem szólnék, mert senkinek semmi köze mások magánéletéhez. Viszont falazni sem falaznék, engem hagyjanak ki a kisded játékaikból minden téren. Nem az én dolgom sem tönkretenni, sem egyengetni a kapcsolatukat/házasságukat.
2011. okt. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
43%
én meg szólnék, már csak azért is, mert ilyen undorító módon csinálják...
2011. okt. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Kedves első/második! Ennyiből rájöttetek, hogy egyformán gondolkoztok? Csak tudjátok, a gond az az, hogy ha azt mondjuk, nem nem falazunk, ha telefonál a férj feleség, megmondjuk, hogy szabin vagytok pl., akkor azzal máris majdnem lebuktak! És ezzel valamilyen szinten szintén mi vagyunk a rosszak! Ha meg falazunk, és pl. azt mondjuk, hogy tárgyalás van, és ott a kolléga, vagy bármi más, akkor máris bele vagyunk vonva, és akkor már nem magánügyük! És itt kérdezték, hogy honnét tudom, hogy a másik felek nem tudják! Kis település, ismerem a férjet, elég agresszív ember, már csinált volna nem kis balhét, ha tudná!
2011. okt. 13. 15:39
 20/33 anonim ***** válasza:
60%
Első vagyok! Akkor sem szólnék.Egyszerűen,mert semmi közöm a magánéletükhöz.Tény,hogy be vagytok vonva.De ha nem tetszik,akkor inkább a viszonyt folytató kollegáknak szólj/szóljatok.Korrektebb!
2011. okt. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!