Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szólnátok a férjnek?

Szólnátok a férjnek?

Figyelt kérdés
Egy viszonylag kevés létszámú munkahelyen dolgozom, van egy kedves kollégám (nő), aki lassan két és fél éve viszonyt folytat egy másik kollégámmal! Nos, mindegyiknek családja van, kisgyerekei! A gond, hogy a férfi tag vezető beosztású! A hölgy tag pedig ezt kihasználja! Nem lenne gond, ha nem a munkatársak előtt enyelegnének, szinte mindig a munka rovására, utána meg a kedves hölgy telefonon a férjnek duruzsol, mindenféle szerelmemnek becézgetve, ami hányingert kelt emberekben! Otthon meg a kis gyermeke is várja! A legnagyobb gond, amiért mindenki fel van háborodva, hogy kihasználva a férfi kolléga magas beosztását (amúgy egy közigazgatási szervnél dolgozunk), mindenkin átlépve, bele rúgva próbál magasabb pozícióba kerülni! Más, aki pedig becsülettel dolgozik, azt porig alázzák! Ami még durva, hogy a férjen kívül, és persze a másik fél feleségén kívül mindenki tudja a kettőjük viszonyát! Kinek mi a véleménye? Normális ez, hogy valakit 2 és fél éven kersztül ennyire megalázzanak? (férj) Valahogy nem kellene tudatni ezt a férjjel?
2011. okt. 13. 15:06
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Kedves Évajuli! Saját maguk teszik tönkre az életüket sajnos! Mert oké, lépjen félre, mert vágyik a kalandra! De ha valaki 2 és fél éve csinálja ezt, és semmi szégyenérzete nincs, akkor maga teszi tönkre az életét! Tudod, én már csak azért sem tenném, hogy a gyerekemnek ne legyen rossz, ha kiderülne!
2011. okt. 13. 15:52
 22/33 anonim ***** válasza:
48%
Mire vártok már két és fél éve? Rögtön szólni kellet volna a férjnek!
2011. okt. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Kedves első! Szóltunk nekik, nem egyszer, nem kétszer! De ideig óráig okés, de utána minden a régi! Sokszor van, ami kellemetlen, hoy megy az ember aláíratni, kopog, benyit, és épp akkor "ugranak szét" a csókolózásból! Sőt, volt már rá példa, hogy előttünk nyomtak le egy csókot! Te tudod, milyen kellemetlen ez???
2011. okt. 13. 15:54
 24/33 anonim ***** válasza:
4%

Semmi közöd hozzájuk!

Ennyire nincs életed, hogy velük foglalkozz?????

L-O f*cking L

2011. okt. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Névtelen levélben szerintem is fel lehetne hívni a férj figyelmét. Akár fotóval, akár hangfelvétellel. Nincs ezzel probléma. Valószínűleg egy papucs emberről van szó, így csak bizonyítékkal érdemes "elé állni".
2011. okt. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
39%
nekem fura, hogy mindenki azt írja hogy a kérdezőnek nincs köze hozzá. hát hogy ne lenne köze hozzá, ha mondjuk a kollegina a kapcsolata miatt elhappolja előle a jó lehetőségeket?! ez a fő ok amiben igenis van köze hozzá, mert emiatt igenyis hátrányos helyzetbe kerül. de nekem már az is sok lenne, hogy ezt kell látnom minden nap. a hányinger kerülgetne tőlük. az meg hogy falazzak nekik, hát rám ebben nem számíthatnának az tuti! magamtól persze nem keresném fel a férjet. de ha betelefonál hogy hol a felesége én bizony nem hazudnék. a férfi neked is főnödök? mert akkor nem olyan egyszerű a helyzet. én szimplán odamennék hozzájuk, és közölném, hogy ugyan nem fogom felkeresni a párjaikat, de nem vagyok hajlandó tovább falazni nekik.
2011. okt. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
45%
Szólnék. Simán. Így kezelik a családjaikat akkor ők nem érdemelnek különb bánásmódot.
2011. okt. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
41%
Már régen szóltam volna, de nekem annál több eszem van, minthogy nyíltan szóljak. Nem tudná meg senki, hogy én nyomtam fel őket.
2011. okt. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Ne szóljál,és erre csak annyit tudok mondani,üdv. a való világban.Sajnos ilyen életet élünk.
2011. okt. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, ez megint egy olyan kérdés, ahol a kérdező már eldöntötte, hogy mit tesz, és itt csak megerősítést vár. Ha ilyen értelmű választ kap, örül neki, ha nem, akkor lehurrogja a válaszadót. Hát hajrá, írj egy névtelen levelet, akkor leszel igazán fasza, nem kell többet falaznod és jól szórakozhatsz azon, hogy kitör a balhé két házasságban is! Igaz, ez egy gerinctelen megoldás, jobb lenne határozottan, szemtől szembe a párocska elé állni, hogy végleg elég volt. De majd engem is lehurrognak, hogy nincs igazam, és akkor megnyugodhatsz.
2011. okt. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!