Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szólnátok a férjnek?

Szólnátok a férjnek?

Figyelt kérdés
Egy viszonylag kevés létszámú munkahelyen dolgozom, van egy kedves kollégám (nő), aki lassan két és fél éve viszonyt folytat egy másik kollégámmal! Nos, mindegyiknek családja van, kisgyerekei! A gond, hogy a férfi tag vezető beosztású! A hölgy tag pedig ezt kihasználja! Nem lenne gond, ha nem a munkatársak előtt enyelegnének, szinte mindig a munka rovására, utána meg a kedves hölgy telefonon a férjnek duruzsol, mindenféle szerelmemnek becézgetve, ami hányingert kelt emberekben! Otthon meg a kis gyermeke is várja! A legnagyobb gond, amiért mindenki fel van háborodva, hogy kihasználva a férfi kolléga magas beosztását (amúgy egy közigazgatási szervnél dolgozunk), mindenkin átlépve, bele rúgva próbál magasabb pozícióba kerülni! Más, aki pedig becsülettel dolgozik, azt porig alázzák! Ami még durva, hogy a férjen kívül, és persze a másik fél feleségén kívül mindenki tudja a kettőjük viszonyát! Kinek mi a véleménye? Normális ez, hogy valakit 2 és fél éven kersztül ennyire megalázzanak? (férj) Valahogy nem kellene tudatni ezt a férjjel?
2011. okt. 13. 15:06
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
Én nem nyugszom meg, és nem döntöttem el semmit! Igen, a férfi az én főnököm is, de mint mondtam, kis létszámú munkahely, mindenki ismeri a másikat nagyon jól! És nem is lenne hányingerem a dologtól, ha nem vonnának be minket is, ez a legnagyobb baj! És ha nem hallanám nap mint nap a kollegina nyávogását a telefonba, amit levág a férjének, miután vissza jött az enyelgésből!Gusztustalan! De az, aki nincs ebbe benne, az nem tudhatja, ezért is értem meg azt, aki azt mondja, semmi közöm hozzá! Mivel ha nem pont ott történne a dolog a szemem előtt, és nem tartana ennyi ideje, akkor én is azt mondanám, törődjön mindenki a saját maga dolgával! És itt valaki olyat írt, hogy biztos szar az életem, azért foglalkozom velük! NEM, nem szar! Van egy férjem, egy kis gyerekem, és boldog vagyok! Ezért is nem értem, valaki nő létére hogy csinálhatja ezt a családjával, hogy van képe nap mint nap haza menni, és bájologni a férjével, és kiemelem, 2 és fél éve! És onnét tudom, hogy bájolog a férjével, mert hallom, hogy a telefonban is azt teszi! Mert itt vissza kérdeznek mindig hogy honnét tudom ezt, honnét tudom azt! Mert minden az orrom előtt zajlik, onnét! Ha eldöntöttem volna, hogy szólok a férjnek, akár névtelenül is, akkor nem tettem volna fel a kérdést, hanem szóltam volna! De ott ülök nap mint nap, és egyre durvább a dolog!
2011. okt. 14. 12:28
 32/33 anonim ***** válasza:
Szerintem szólnod kellene a férjnek is és a főnök feleségének is. Egyszerre. Akár névtelenül is. De ilyenkor hajlamosabbak a párjuknak hinni, nem egy névtelen e-mailnek. Legyen valami bizonyítékod. Ha folyton csinálják a műsort, simán lehet, hogy véletlenül felveszi egy diktafon vagy webkamera... Érted, ugye :)
2011. okt. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Én tudtára adnám a férjnek...

A párocskának addig a magánügyük, mit csinálnak, amíg nem nyomják le más torkán kéretlenül a saját kis románcukat. De ha pofátlan módon elvárják, hogy a kollégák falazzanak nekik, és helyettük dolgozzanak, miért is kellene ezt a végtelenségig tűrni????

2014. jan. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!