Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmenjek a temetésre?

Elmenjek a temetésre?

Figyelt kérdés

Nem olyan rég ismerkedtem meg egy lánnyal. Még nem járunk, egyszer találkoztunk, elég nagy a távolság köztünk, nehéz távolból kiismerni a másikat, de nagyon egy hullámhosszon vagyunk és nagyon úgy néz ki, hogy mindketten nagyon komolyan gondoljuk.

Már úgy volt, hogy megint találkozunk, de történt egy tragédia. Meghalt az egyik szülője. A kapcsolat nem szűnt meg köztünk, továbbra is nagyon sokat beszéltünk és írtunk egymásnak, csak szorosabb lett a dolog, már amennyire a távolból lehet...


A temetés a héten lesz... Nem tudom mit tegyek, vagy mi lenne a jó. Elmenjek a temetésre vagy sem? A temetés nem ott lesz ahol most laknak, hanem még távolabb egy kis faluban.


Mivel nincs kocsim most azt sem tudom hirtelen, hogy juthatnák el oda értelmes időn belül busszal vagy vonattal.


Tanácstalan vagyok, nem tudom, hogy ártok e vagy segítek azzal ha elmegyek vagy ha nem...


Kérlek segítsetek!


Köszönöm!


2010. jún. 1. 15:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudod megoldani az utazást, akkor az is elég, ha kifejezed a részvétedet!
2010. jún. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
73%

szerintem menj el.

Én a vonatot választanám

2010. jún. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Én nem mennék el hívatlanul.Tudom,hogy ez nem olyan dolog,amire meghívót küldenek,de akkor sem állítanék be.Elég,ha telefonon /e-mail-ben egyéb módon kifejezed a részvéted és biztosítod a támogatásodról,végül is még csak nem is ismerted.Én nem megyek el olyan ember temetésére,akit nem ismerek.
2010. jún. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem úgy csináld, ahogy érzed, hogy a lánynak hogy lenne jó. Ha úgy gondolod jólesne neki, akkor menj el, de ha úgy gondolod, hogy inkább azt szeretné, ha távol maradnál, akkor maradj. Így látatlanban szerintem az egyszeri találka még nagyon kevés ahhoz, hogy elmenj, de mondom, Te ismered a lányt, neki mi a természetes.
2010. jún. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
szerintem ne menj el... végülis a szülőjét nem ismerted, ugy még nem is jártok. ráadásul nem hinném, hogy csak azért mennél el, mrte sajnálod, h meghalt egy rokona, hanem, hogy lásd a lányt. ebben a helyzetben pedig sajnos nem sok mindent kezdhetnétek egymással...
2010. jún. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én elmennék a helyedben ez sokat jelentene a lánynak is, attól függetlenül,hogy szülőjét ismerted volna.
2010. jún. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:43

Hallod ő nem menne el hivatlanul...ilyen felfogást istenem...nekem is volt egy barátom,olyan 16voltam kb, meghalt az unokatestvérem, és ő azt várta,hogy majd én elhívom a temetésre...ekkora gyökerek tényleg vannak????Szánalmas!!Próbálj elmenni, ha nem tudsz, akkor támogasd telefonon keresztül

2010. jún. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ne menj el szerintem.
2010. jún. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne menj el, nem is ismerted a szülőjét. Furán néznének rád a rokonok.
2010. jún. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ha van jogosítványod akkor kérj egy ismerőstöl kocsit...szerintem elmehetnél..
2010. jún. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!