Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek után elmenjek a temetésre?

Ezek után elmenjek a temetésre?

Figyelt kérdés

Meghalt a papám,és hétfőn lesz a temetés. A mamám azonban azt mondta h ne merjek a temető közelébe menni,mert a papám is utált,és az egész család szerint k.urva vagyok. A szüleim elváltak és én anyukámmal maradtam. Apukám nem igazán igyekezett tartani a kapcsolatot velem,én meg még kicsi voltam és egyedül sose mentem le a mamámékhoz. Egyre ritkábban találkoztam velük meg az apám felőli rokonokkal. Amikor találkoztam is velük akkor a mamám felöl habár normálisan beszélt velem (ha ottvoltam-hátam mögött minden voltam csak jó nem) éreztem némi utálatot,de a papámmal jól elszoktam lenni.

A mama azt mondta ha lemegyek akkor a koszorúval fog kicsapkodni a temetőből. Képes rá azt hiszem. Nem tudom h lemenjek e. én elbúcsúznék a papámtól,de így nem akarok lemenni.

Gáz ha csak a temetés után pár nappal megyek ki a papa sírjához?


2011. okt. 13. 19:38
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Őszinte részvétem.

Én a helyedben megkérdezném az apámat, hogy menjek, vagy ne.

Ha ő mondaná, hogy menjek, akkor úgyis odafigyelne, hogy ne legyen cirkusz.

Ha azt mondaná, hogy ne menjek, akkor a temetés időpontjában gyújtanék otthon egy fehér gyertyát.

2011. okt. 14. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem,hogy mi lett?
2011. okt. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
nem mentem el,este fele anyával kimentünk a sírhoz(még jó h azt nem tudta eltitkolni a mama h hol van),gyújtottunk gyertyát,meg vittük virágot. De a virágot már vki ledobta róla,mert tegnap elött kimentem és amit mi vittünk az már nem volt ott,de a többi igen.
2011. okt. 22. 14:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!