Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám el akar vinni prostihoz,...

Apám el akar vinni prostihoz, belemenjek?

Figyelt kérdés
Azt mondta tud valaki aki majd "kezelésbe vesz" pár alkalommal, hogy ne szűz f@sszal kezdjem az életet. Elfogadnátok az ajánlatot?
2011. okt. 13. 19:47
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet se hallottam még... Szerintem ne menj bele nem éri meg olyannal elveszíteni a szüzességet akinek csak fizetnél ezért.
2011. okt. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
100%

Totál gáz, inkább ne.

24/F

2011. okt. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
78%
Igen, és a hivatásos fog majd téged megtanítani arra, hogy egy nőt hogy lehet boldoggá tenni? Apádnak-már ne haragudj-több esze is lehetne. A szexmunkás arra tanít, hogy az aktusnak minél hamarabb legyen vége. De, ha édesapádnak olyan sok pénze van, akkor profihoz vigyen, akkor talán örömszerzésről is lesznek fogalmaid, nem csak a d.g.sról.
2011. okt. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
92%
de gáz fúúúúú
2011. okt. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
96%
Ne menj bele
2011. okt. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem olyannal kéne elveszítened, akit szeretsz is. Egy nőnek nagyon sokat jelent, ha akit szeret, az még szűz, és ő neki az első.


19/L

2011. okt. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem menj be a könyvtárba vagy a könyvesboltba és keresd meg John Irving Árvák hercege c. könyvét. Olvasd el, ha van hozzá erőd (elég kemény darab); utána magad is meg tudod válaszolni, veretes magyar nyelven apádnak azt, hogy mi a véleményed a témáról.


Szerintem is nagyon megalázó az, amit apád akar veled művelni, "kiműveltetés" és nemi felvilágosítás címén. Egyrészt a te dolgod, hogy szűz vagy-e és meddig, hogy kivel fekszel le először és kivel nem - nem az apádé! -, másrészt nem egy prosti fogja neked megtanítani azt, hogy mi a nemi öröm - max. annyit, hogy hogyan csináld. Azt pedig megtanulni leginkább egy olyan nővel lehet, akit szeretsz és aki viszontszeret.


Apád pedig talán foglalkozzon a saját nemi életével - ha van még neki olyan.

2011. okt. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
63%
Nem kamu ez a kérdés egy kicsit?
2011. okt. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 mantis religiosa ***** válasza:
91%
Ha kedves Neked a FÉRFIÚI büszkeséged és önbecsülésed NE FOGADD EL az ajánlatot.
2011. okt. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem már elkezted az életet, bizonyiték rá hogy vhol ott ülsz a géped elött és másoktól kérsz tanácsot.
2011. okt. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!