Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Belemenjek? Mit tegyek?

Belemenjek? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Titkárnőként dolgozom egy ügyvédnél.Pár hónapja észrevettem,hogy máshogy viselkedik velem,mint ezelőtt.

Napi szintem hív kávézni,ebédelni,de csak az utóbbi pár hónapban.

Többen mondták már,hogy lehet,tetszem neki,de eddig csak nevettem rajta,hiszen miért kellenék neki pont én?!

De ma elhívott vacsorázni...Azt mondtam neki,hogy még gondolkoznom kell ezen,mert távkapcsolatban élek(bár már arra sem emlékszem,mikor beszéltünk utoljára,szóval ez már nem is annyira kapcsolta).

De nem tudom,hogy mit tegyek...

Ha elfogadom a meghívást,akkor lehet,hogy csak egy éjszakás kaland lennék,de akkor nem tudnék neki dolgozni még pluszba.


2011. ápr. 11. 19:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%

Szakítasz a pároddal, aztán belemehetsz. De akkor valóban benne van a pakliban, hogy bebukod, és akkor két szék közül a földre esel.


De a becsületedre vigyázz, addig, míg a kapcsolatod végére (még ha távkapcsolat is) pontot nem teszel, addig semmit ne csinálj.

2011. ápr. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%

Ha csak vacsoraztok, nem mesz fel hozza es o sem eroskodik, akkor nem csak egyejszakas kalandot akar. Ha azt akarja, azt eszreveszed vacsora utan, meg mindig el tudod finoman utasitani. Szerintem en elmennek vele vacsorazni.

Van korkulonbseg koztetek?

2011. ápr. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
55%

Lehet,hogy csak egy éjszakás kaland lennék,de akkor nem tudnék neki dolgozni még pluszba.

Na Te is csak az anygiakat nézed,a párodat előbb hagyd el,ha nem szereted mert nem szereted ha egyáltalán a gondolat átmegy a fejeden hogy mással lennél.

2011. ápr. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
52%
Ha már egy jó ideje jó fej veled, akkor nem hiszem hogy 1 éjszakás kaland lennél. Amúgy a munkahelyi kapcsolatokról gondolom megvan a véleményed:)
2011. ápr. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem menjél bele,ha már úgysem érzed kapcsolatnak a jelenlegi kapcsolatodat.Hány évesek vagytok?
2011. ápr. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
90%

Hát ha az első éjszakán már ágyba akarnál bújni, akkor nem csodálkoznék, ha csak egy éjszakás kaland maradnál a szemében.

Szerintem vacsorázz vele, ha megbízható a pasas, nem kell hogy egyből egymásnak essetek, ha tényleg érdekled, simán kibírja néhány hétig. Hiszen már hónapok óta fűzöget..

A "pároddal" pedig szerintem szakíts mihamarabb, csak névleges kapcsolatban éltek, de a hiánya nem rázna meg téged, már elmúlt a szerelem.

2011. ápr. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%

szerintem ha csak egyéjszakásnak akar, nehogy belemenj...az a pénz sose kelljen, amit azért kapsz, mert szobáramentél a főnököddel...persze ez az én véleményem:)

ahogyan már írták is, próbáld kideríteni, hogy mennyire komolyan gondolja a dolgokat...:)

2011. ápr. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
82%
Simán belemehetsz a kapcsolatba, de ne add oda magad könnyen, hanem randizzatok, és derítsd ki, hogy komolyak-e a szándékai.
2011. ápr. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
81%
Miért lenne egy vacsorából egyéjszakás kaland? Ahhoz azért te is kellesz, nem kicsit...
2011. ápr. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
75%

"Ha már egy jó ideje jó fej veled, akkor nem hiszem hogy 1 éjszakás kaland lennél."

Én is így gondolom. A vacsora során úgyis kiderülne, mit akar. Te mit szeretnél?


Egyébként a "pároddal" azért lehet, jobb lenne előtte elrendezni a dolgokat, ha komolyabb is lesz belőle, mint egy vacsora.

2011. ápr. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!