Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam a feleségének, hogy...

Elmondjam a feleségének, hogy prostihoz jár?

Figyelt kérdés
Van egy testvérem, aki már jó ideje házas. Nagyon jóképű, sikeres, intelligens. Van egy gyönyörű felesége, és 2 lánya is. Az én számomra és mások számára is nézve boldog harmonikus családi életet élnek. Ezért is nem értem, hogy miért jár ilyen nőkhöz, mikor ott a szép felesége. Erre úgy jöttem rá, hogy van egy barátom, aki tömbházban lakik, és mesélte, hogy a szomszédba lévő 18 éves cicababához óránként járnak fel a különböző férfiak, szal nem volt nehéz levágni, hogy mi a foglalkozása. Persze, azóta neten is meglestük az adatlapját. És mit ad a sors? Pont mikor mentem a spanomhoz, és mentem volna ki, hát kiszúrtam a testvéremet, hogy pont jött ki a csajtól. Szerencsére nem vett észre. Kicsi Pest, nemde? Nekem pedig lelkiismeret furdalásom van ez miatt. Mert nagyon jóban vagyok a felségével is, iszonyat kedves meg aranyos meg minden, igazi feleség. És hát nem tudom, hogy elmondjam-e neki? Mert ha elmondom, nagyon sok fájdalomtól kímélhetem meg, nem? Mert az ilyenre általában rájönnek a nők, megérzik! Pláne az okos nők, mert a felesége az. Nah meg persze az ilyen ki is derül így vagy úgy, vagy ő mondja majd el esetlegesen. Mit tennétek a helyemben? Meg azt sem értem, hogy miért kell ezt csinálnia?
2011. júl. 1. 16:36
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
79%
Ne kavarj be, de a tesóddal elbeszélgethetnél.
2011. júl. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
88%
beszélj a tesóddal mielőtt felkavarnád a kakit szerintem
2011. júl. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
93%

Nehéz ügy, de én mint nő azt mondom, a feleség helyében ezt szeretném tudni. (Már ha 100%, hogy a prostituált kliense volt) Arról nem is beszélve, hogy egészségügyi kockázatnak is ki van téve - joga van erről tudni.

És hogy miért csinálja? Egyes férfiak azt hiszik, hogy nekik mindenhez joguk van. Kirakatban a szép család, amúgy meg azt csinál, amit akar. Undorító. Én valami úton-módon 100%, hogy feldobnám, a nőnek is adassék meg a lehetőség, hogy normális partnert találjon.

2011. júl. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
86%
Inkább a testvéreddel kéne megbeszélni, nem rögtön belekavarni a közepébe. Többit rendezzék el ők.
2011. júl. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
68%

Természetesen a testvéreddel beszélj először. Könnyen lehet, hogy valami teljesen érthető oka van annak, hogy prostihoz jár, pl. a szép felesége utálja a szexet és azt mondta neki, hogy inkább menjen el egy ilyen lányhoz.

Mindenesetre ne a háta mögött áskálódj, hanem állj elé és tisztázd vele a helyzetet.

2011. júl. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
80%
Ugyan nem a te dolgod és sok közöd sincs hozzá, de én nem tudnám elnézni ezt. Tuti beszélnék a feleségével, ki tudja mit visz haza a megalázottságon kívül.
2011. júl. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
87%
Előbb a testvéreddel lenne célszerűbb beszélni szerintem.. Tőle kéne megkérdezni, mégis mi ez az egész..
2011. júl. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
93%
Én lehet, hogy először a testvéreddel próbálnék meg beszélni, hogy mégis mi szüksége van erre, és hogy értse meg, ezzel nagyon rosszat tesz a családjának.
2011. júl. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
93%
Én a tesómmal beszélnék a helyedben. Hogy miért volt ott stb. mondja el. Biztos hogy a csajnál volt??? A feleségének csak végző esetben tálalnék ki.
2011. júl. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
93%

Ez elég kényes téma.

Lehet, hogy a felesége tudja is, csak tűri valamiért.

Szerintem inkább a testvéreddel próbálj meg beszélni.

2011. júl. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!