Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el anyukámnak,...

Hogyan mondjam el anyukámnak, hogy nem nézheti a saját facebookom? 15L

Figyelt kérdés

Szóval, anyukám nem tudja h mi az a facebook, és számítógépezni sem nagyon tud, csak ritkán néz recepteket rajta. ÉS kérdezte még régebb hogy mi az a fecebook, elmondtam hogy oda kell regisztrálni, lehet üzenetet küldeni, és hozzászólni mások képéhez, és lehet játszani stb.

És errefel ma idejön, hogy mutassam meg neki, hogy hogyan kell fellépni facebookra. TEhát az én facebookomat akarja nézni. És mondtam hogy ez a sajátom, és nem szeretném, hogy megnézze az üzeneteimet, és az értesítőket, mert mindenkinek a sajátja. ÉS mondom hogy regisztálhatunk és akkor lesz neki is saját. De aztmondta hogy azokat akarja nézni amik nekem bejöttek, azokat a képeket, és nem fogja megnézni az üzeneteimet.

Most mit tegyek? Hogyan magyarázzam el neki? Mert mind azzal jön hogy 'miért nem nézheti a facebookomat'

Én nem szeretném h nézze, mert lehet ír nekem valaki mikor ő van a gépnél, és én nem szeretném hogy minden barátnőm azthidje hogy én vagyok a gépnél és leír vmit amit anyum nem láthat Meg aztán lehet az üziket is megnézné.

Szerintetek? :(


2011. okt. 14. 14:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
Nem értem a problémád. Én 25 éves vagyok, és semmi titkolni valóm nincs anyukám előtt, akkor néz bele a facebookomba, telefonomba, e-mailjeimbe amikor akar! Bár nem szokott ilyet tenni, de ha kérdés nélkül megtenné engem nem zavarna. Nem hiszem, hogy annyira kíváncsi lenne a magán beszélgetéseidre.
2011. okt. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Regisztráld fel és mutasd meg hogy kereshet embereket, játékokat stb.

Jó lehet neki pl régi osztály-, munkatársak megkeresésére stb

2011. okt. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Mondd meg neki, hogy ez a levelezés modern válfaja. És egymás leveleibe sem azért nem nézünk bele, mert titkolni valónk van, hanem mert úgy illik, és mert létezik magánélet.
2011. okt. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ha azt mondja, nem nézi meg az üzeneteidet, akkor mutasd meg neki hogy működik a fb, a saját adatlapodon keresztül, aztán csinálj neki egyet ajándékba :) és akkor azt annyit tudja nézegetni,amennyit akarja.

Amúgy tudja a jelszavad, hogy nézegetné a tudtodon kívül?

2011. okt. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Beregisztrálod őt és megmutatod neki, hogy azon keresztül is látja a képeidet, meg hogy miket szóltak hozzá. gondolom van néhány kép az adatlapodon.

És akkor szerintem megnyugszik.

2011. okt. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%

Egyszer mutasd meg, hogy nincs benne semmi olyan, amitől félnie kell, aztán csináljatok neki is egy fiókot. Onnan láthatja a te oldaladat is, ami publikus. Szerintem ezt nem tudja.

Első hozzászólónak csak annyi, hogy nagyon ciki, hogy egy felnőtt embert állandóan ellenőriz az anyukája.

2011. okt. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Első, most már nekem sincs titkolnivalóm Anyu előtt, de 15 évesen én sem szerettem volna, ha elolvassa a levelezőfüzetemet, pedig annyi volt csak benne, hogy mik szeretnénk lenni, ha nagyok leszünk, meg hogy milyen cuki az András.


Kérdező, tényleg csinálj neki sajátot. 2 perc alatt kész vagy vele.

2011. okt. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Mondatm neki h regisztrálunk és lesz neki is. De aztmondja hogy ő azokat akarja látni(képekek stb) amik nekem voltak.(mert idejött és látta a z üzenőfalat, és ott látta Baricz GErgőt, meg a többi Xfaktorost, akiket likeoltam) És mind azt kérdi, hogy 'De miért nem nézhetem a tiedet?' mikor már 5X elmondtam h miért.

2011. okt. 14. 14:23
 9/13 anonim ***** válasza:

Kedves Ljuden!

Első vagyok! Nem tudom, hogy te hol tanultad a szöveg értelmezést, de én sehol nem írtam olyat, hogy engem ellenőrizne az Anyukám. Sőt, ha figyelmesen elolvastad volna a válaszom azt is bele írtam, hogy nem nézi meg, csak ha megnézné nem lennék felháborodva!

2011. okt. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Belépsz,megmutatod neki a képeidet,kilépsz.

Megkérdezed hogy szeretné e hogy csinálj neki fiókot,ismerősöd lesz és megnézheti a képeidet,de a fiókodba nem léphet be.


Valamilyen szinten értem anyukádat,manapság rengeteg olyan dolgot lehet hallani hogy fiatal lányok félmeztelen pózolnak a facen,lehet valaki bogarat ületett a fülébe.

2011. okt. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!