Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Őszintén, te tudod sajnálni...

Őszintén, te tudod sajnálni az ilyen szerencsétlen anyákat -nőket? Miért?

Figyelt kérdés
Azokra gondolok akik úgy szülnek gyereket, van, hogy többet, hogy egyszerűen nincs meg hozzá a megfelelő körülményük. Pl még szülőknél élnek, nincs munkája, a férjével rossz volt a kapcsolata, azt hitte jó lesz ha jön a gyerek, a szeretőjének szül gyereket, hogy megtartsa őt magának stb. Aztán meg panaszkodnak hogy jaj a gyereküknek nem tudják megadni ami kell, nincs apja a gyereknek és így tovább. (nem arra gondolok ahol időközben romlottak meg a körülmények, hanem ahol eleve rossz volt)
2011. aug. 2. 10:08
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
58%
Igen. Oké, hogy nem jól döntöttek, tévedtek, de attól még eléggé szerencsétlenek és sajnálnivalók.
2011. aug. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
72%
Nem, egyrészt nem szoktam senkit sajnálni, másrészt meg attól nekik jobb lesz vagy mi, ha én sajnálom őket? Szóval még értelme sincs.
2011. aug. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
68%

Egy minimálisan nem tudom sajnálni őket, inkább megvetést érzek.

A gyerekeket sajnálom, a szülőket nem.

2011. aug. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
38%
És ha véletlenül esik teherbe? Akkor vetesse el? Hát nem tudom... Nekem sincsenek megfelelő körülményeim, de, ha terhes lennék nem vetetném el, úgy gondolom az abortusz csak nagyon rossz anyagi körülmények között a megfelelő döntés...
2011. aug. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
85%
Én is a gyerekeket sajnálom :(
2011. aug. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
53%

Én sajnálom őket.

Mindannyian dönthetünk rosszul.

2011. aug. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
87%
nem tudom sajnálni. 21 éves vagyok, szeretnék majd családod... mégis tudom, h mi a sorrend. nem akarok a semmire v anyám nyakára szülni.
2011. aug. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
84%
Elég nagy felelőtlenség a semmire gyereket szülni. Mindenképp egy biztos háttérnek kell lenni, ahhoz, hogy azt a picit normálisan fel lehessen nevelni. Az nem olyan nagy baj, ha szülőknél/nagyszülőknél vannak, hiszen ők így tudnak segíteni nekik. És azért gyereket szülni, hogy megtartsa a férjét.., jó nagy marh*aság.., nem szép dolog. Meg van az ilyenről a véleményem.
2011. aug. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
91%
Hát ha megvan a gyerek akkor inkább azon agyaljon,hogy csinálja,hogy jobb legyen és ne azon hogy nem kellett volna
2011. aug. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
74%

Nem


Anya 17 évesen lett velem terhes,összeházasodtak,semmijük nem volt,elváltak pár év múlva,anya ott állt velem semmi nélkül,érettségi nélkül.


Albi,2 melóhely,estin suli,majd levelezőn fősuli,és én sem éreztem magam elhanyagolva soha,lehet hogy nem kaptam meg márkás dolgokat,de amit kellett igen.És jó nevelést.

Ő sosem siránkozott,hanem ha már igy sikerült fiatalon az élete,kitűzött célokat,és elérte őket...

(ma 40 feletti saját céggel,férje van és egy kisöcsém is lett)

2011. aug. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!