Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bántják a suliban. Nekem kéne...

Bántják a suliban. Nekem kéne lépnem?

Figyelt kérdés
10 éves húgomnak már másodszorra szóltak be az iskolában. Ez még annyira nem vészes, de tartok attól,hogy tovább fog folytatódni a dolog. Mint testvér, persze lépni szeretnék,mert rossz sírni látni, de félek, hogy ha beszélek azokkal a felsős fiúkkal,csak még tovább fogják bántani.... már csak azért is,mert belepofáztam. Ezeknek meg nincs jobb dolguk,csak másokat szekálni. Egyébként húgom egy teljesen normális lány, vannak barátai, a kinézete miatt se bánthatják, csak annyi, hogy szemüveges.. de attól még egy aranyos kislány. Eddig nem volt ilyen gond, most először esett meg. Avatkozzak bele vagy hagyjam az egészet?
2011. okt. 14. 19:59
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
én tuti gyomron rúgnám mindet... ha tovább szekálják akkor meg még egyszer
2011. okt. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 bánomisén ***** válasza:
86%

Küldd ide azokat a fiúkat, én is szemüveges vagyok, majd megtanítom őket arra, hogy mire képesek a szemüvegesek, ha mérgesek.


Szegény hugid... Szerintem, ha továbbra sem hagyják békén, akkor inkább mondjátok el a szüleiteknek, mik történnek a hugoddal. Ha te beleszólsz, abból csak veszekedés, vagy akár verekedés is lehet, annak meg semmi értelme, mert nem megoldás.

2011. okt. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Hány éves? A fiúk hány évesek? Te hány éves vagy? Egy suliba jártok? Lány, vagy fiú vagy?
2011. okt. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

a szüleid hol vannak?

az én lányom is szemüveges lett,a tanárnak wzóltam elöre,h nehogy merje bárki is csúfolni ez miatt.

szüleid nem tudnak szólni?meg a fiúk osztalyfönökének kellene.

2011. okt. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ne te beszélj azokkal a kis taknyokkal hanem a hugodat tanítsd ki,hogy kell verekedni


én legalábbis megverem azokat akik csúfolnak a suliban és utána abbahagyják


bár ha a hugos is ezt tenné,számíthat rá hogy nem éppen a tanárok kedvence lesz és meg fog gazdagodni egy pár beírással...


áhh,inkább csak szóljon be nekik...


13l

2011. okt. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

Szólj a tanárának, vagy az iginek. Így látják, hogy te megpróbáltad, és ha netán oda fajul a helyzet, hogy behúztál nekik vagy valami, akkor sem mondhatnak semmit. Te kérted a segítségüket.

Vagy szólj a szüleidnek, hátha ők szólnak, de nem hagyjátok annyiban, ez nagyon eltud súlyosbodni.

Vagy tesód szóljon, de gondolom nem mer. Te talán úgy tűnik jobban mersz. De ne kezdjetek ki a támadókkal.

Mondd a tanárnak, vagy iginek, hogy csak ha említenék az osztályukban, nem is akarod, hogy személyeskedjenek, csak hogy vegyék észre magukat.

Ilyesmik jutnak eszembe. Jó kis bátyó vagy !!!

2011. okt. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
vmit kell csinalni,mert ez egy volt az ember életében,és megviseli.szólj már a szüleidnek légyszives!
2011. okt. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

első reakcióm nekem is az lenne, hogy megrugdosom őket, de józan ésszel nézve a huginak meg kell tanulnia kiállni magáért, és a maga kegyetlen módszereivel az iskola a legalkalmasabb erre.

valami harcművészet vagy önvédelmi tanfolyam érdekli esetleg?

2011. okt. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
mondd meg a húgodnak, hogy kezdjen el gyúrni és verje szét a csöcsfejeket
2011. okt. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim válasza:
Előszór a húgod próbáljon szembesülni a helyzettel, meg kell tanulnia kezelni önmaga is, ha már nagyon elfajulnak a dolgok és annak ellenére hogy ő megpróbált mindent mégis szekálják akkor avatkozz be te, de semmiféleképp ne legyen az hogy azt érezze nem számíthat rád, mert meginog akkor a családban a bizalma is.
2011. okt. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!