Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyerekkori szerelmet jobb...

Gyerekkori szerelmet jobb meghagyni egy beteljesületlen szép emléknek, vagy megpróbálnád felnőtt fejjel?

Figyelt kérdés

Most 21 évesek vagyunk, az egész gyerekkorunk összeköt minket, igazi gyerek szerelem volt... Viszont a középiskola más irányba terelt minket, így nem történt több.

De sokszor beszélgettünk kettőnkről azóta, hogy egyszer még biztos egymásra találunk. Sokan mondják, hogy még 10 év után is csillogó szemekkel nézünk egymásra...

Ő olyan ember az életemben, akit sosem akarok elveszíteni!

Ti belenyugodnátok a felejthetetlen szép emlékekbe, vagy egyszer megpróbálnátok vele felnőtt fejjel?


(Ha a szívemre hallgatok megprólnám, de mi van, ha mégsem alakul jól és elrontjuk az egyetlen igazinak hitt emlékem is?


2011. okt. 14. 22:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Húha, nekem is hasonló a szitu, van egy lány aki már 10 éve tetszett nagyon nekem, de közben elsodort minket az élet. Mostanában sokat gondoltam rá. Próbálkozni fogok nála. :)
2011. okt. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Fu! én nekem is van egy ilyen szituáció hogy a középiskola elsodort minket és több mint 4 éve nem beszélgettünk pedig egy helyen lakunk... Ö szerelmes volt belém meg én is belé. de akkor nem probáltuk meg.. most meg már késő ugy érzem már barátnak se tekint.
2011. dec. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!