Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Házasok, válaszolnátok pár...

Házasok, válaszolnátok pár kérdésemre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

20 éves vagyok, még nem tervezem a házasságot, csak érdekel, hogy ki miben hogyan döntött, és hogy boldog-e így, vagy ha lehetne, visszaforgatná az időt..

Ha nem túl személyes, kérlek válaszoljatok :)

(Kort és nemet is légyszives)


Hány éves voltál, mikor megismerted párodat?

Mennyi idő után költöztetek össze?

Mennyi idő után kérte meg a kezed/kérted meg a kezét?

Házasság után mennyit változott a kapcsolatotok?

Hány évesen vállaltátok az első gyereket (ha van)?

Boldognak, vagy boldogtalannak érzed a házasságod?


2011. okt. 14. 23:52
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

1. 18 éves voltam

2. 1,5 év

3. 10 hónap

4. Nem igazán változott

5. Folyamatban van most próbálkozunk 3 év

6. boldognak


24/N

2011. okt. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

19

3 év

3 év

változott persze, de nem rossz irányba, csak egyszerűen más, összehasonlíthatatlan az első időkkel. minden időszaknak megvannak a szépségei, ezért ki kell őket élvezni, mindent a maga idejében :)

26 évesen

boldognak


27L

2011. okt. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki boldog :)
2011. okt. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim válasza:

19 voltam mikor megismerkedtünk

pár hónap után minden nap nálunk aludt, kb 1 év után külön költöztünk.

3 éves évfordulónkon házasodtunk össze, rögtön jött a baba is.


Miután elköltöztünk a szüleimtől, sokkal jobb lett a kapcsolatunk, és mióta van egy kisfiunk azóta még jobb.


24/l

2011. okt. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

1) 28

2) 5 év (addig távkapcsolat)

3) 5 év és 8 hónap (összeköltözés után 8 hónap)

4) sokkal szorosabb, bizalmibb, intimebb let

5) még nincs gyerek, de remélem lesz

6) boldogok vagyunk

2011. okt. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Férfiak miért nem válaszolnak? Talán nem boldogok?
2011. okt. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a sok választ :)

Annyira jó érzés volt olvasni, hogy mindenki boldognak tartja az életét. Meg persze azt is jó tudni, hogy az első rossz döntés után még sikerülhet egy sokkal jobb :)

Tényleg nagyon köszönöm a segítséget, kicsit megnyugodtam. (Családomban és környezetemben nem igazán tapasztalom ezt a boldogságérzést, de ezek szerint a világon mégis előfordul :P)

2011. okt. 15. 10:44
 28/31 anonim ***** válasza:
Off, bocsi, csak érdekelnek a válaszok.
2011. okt. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
96%

ma 01:24-nek

Én a férj vagyok,mert a feleségem megmutatta az írásodat,hogy undorítónak tartod,mert megfogott engem.

Mondtam neki,hogy valószínű,hogy egy olyan ember írta ezt aki irigy,és boldogtalan.

Csak felvilágosítalak,hogy a feleségem 39 évesen bármelyik 20 éves mellé állhatna mert gyönyörű,ápolt,és senki nem mondja meg hogy hány éves,Sokan 30 évesnek sem nézik.Született szépség.

Én szerettem belé első látásra,és nem kevés bár azt írta 1 hónap után költöztünk össze,de én már előtte 3 hónappal epekedtem,reménykedtem utána.Én voltam a világ legboldogabb embere amikor a gyors elhatározásomra,és az érveimre,hogy nem érdekel ki mit gondol,szeretem,és feleségül veszem.Akik ismernek minket tudják,hogy szerelmesek vagyunk.10 év házasság után még mindig udvarolok neki,és kényeztetem.

Te meg jössz és undorítónak tartod?? Tudod mi az undorító?? Az hogy az irigységed,a magányod,és a te pocsék életed miatt másokon versz pálcát..

Én boldog vagyok,és ha újra kezdhetném akkor is őt venném feleségül.

Még egy megjegyzést(talán kettőt)

1. Nagyon kevés eszed lehet ha azt hiszed a születési korod határozza meg hogy mennyi idős vagy..Papíron igen,de lélekben nem.Mindenki annyi idős amennyinek érzi magát.A feleségem külsőleg és belsőleg is fiatal,ahogy én belsőleg idősebbnek,és komolyabbnak gondolom magam a koromhoz képest

2. Ismeretlenül neked is nagy szád van,mert tudod,hogy nem lesz következménye a szövegelésednek.

Így fenyegetőzni,káromkodni nem fogok(nem is áll szándékomban),de hajlok arra amit a feleségem mondott.Sajnálatra méltó ember lehetsz ha ennyire elkeseredett, irigy lelked van.

üdvözlettel és kívánunk inden kedves hölgynek,és normális férfiaknak sikerekben gazadag és boldog házasságot.

üdv 30/f

2011. okt. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
0%
Na igen, én is mindjárt szólok a barátnőmnek, hogy jöjjön és védjen meg egy skizofrén öregasszonytól. Ha 20 évesnek akarsz kinézni, akkor súlyos önértékelési problémáid lehetnek, felvilágosítalak, hogy a közelében nem vagy azoknak a szép, vonzó 20 éveseknek, akikért az idősebb pasik is odavannak, mégha te ezzel is nyugtatod magad. De valószínűleg ezért is választottál fiatalabb hapit, akinek anyakomplexusa van. Én mindenestre szánlak. Mellesleg javasolnám, hogy használj vesszőket egy szövegben tagolásképp, bár gondolom, a korodból ítélve már elfelejtetted, amit nyelvtanórán tanultatok 30 éve:) Remélem, jól telik a napod és a botox is a helyén van, én inkább megyek és megölelem a fiatal és szép barátnőmet.
2011. okt. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!