Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerethet vagy csak szeretethi...

Szerethet vagy csak szeretethiánya van?

Figyelt kérdés
van valakim akivel nagyon viharos kapcsolatban vagyunk. néha nem beszélünk hetekig, utána meg együtt vagyunk. nem tudom eldönteni mit érez irántam, néha olyan közömbösen viselkedik aztán pedig amikor szeretkezünk annyira figyelmes, egész este ölelget, úgy tűnik akkor hogy szeret. Szerintetek? Akkor is így ölelgetne ha semmit nem érezne irántam, vagy valamit érezhet? én 21 ő 36
2011. okt. 15. 16:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem lehet,hogy nős és azért nem keres hetekig?


Na de ez a ti dolgotok.


Én nem tudom,hogy ez,hogy van,de mi a párommal nagyon szeretjük egymást,és minden percben sóvárgunk azért,hogy együtt lehessünk!

2011. okt. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ha te mondtad neki, hogy ne keressen, akkor te vagy szeretethiányos, s neked van szükséged arra, hogy átöleljen valaki, vagy hogy egyszerűen csak nőnek érezhesd magad valaki mellett. Ez nem szerelem, hanem egyszerűen csak a szerelembe vagy szerelmes, nem a pasiba, ezen gondolkozz el egy kicsit!


25/N

2011. okt. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
51%
Gratulálok! Ön egy igazi hisztis p*csa!
2011. okt. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!