Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám megőrült? (bov lent)

Anyám megőrült? (bov lent)

Figyelt kérdés

Ezerszer volt már itt a kérdés, de kénytelen vagyok újból kitenni. Anyám megőrült és gőzerővel épít egy világot amiben neki van igaza. Késztényként jelent ki hazugságokat és mivel egyedül élek vele semmi bizonyitekom nincs arra, h en probalok normalisan elni.....


Mar a sajat apam sem hisz nekem. Mostanaban anyam nem hoz haza normalis etelt. En nem talalok munkat. Beesett a hasam. Ennek ellenere pizzat rendel es elottem eszi meg, csoveseket, macskakat etet. Es ramfog dolgokat h pl miattam csopog a radiator, a csap, en tettem tonkre mindent. A seggembe mászik. Megprobal 14 evest csinalni belolem. Es olyan szintu gyuloletet kelt, h neha egeszen komolyan elojon belolem valami gyilkos onvedelmi oszton.


Az a baj, hogy nehany ember hisz neki, de ha latnak amit negyszemkozt velem muvel ok segitenenek berangatni a pszichiatriaira. Egy olyan vilagot teremtett ami nem letezik es felesleges, es.... Az a baj, h mar kezd nagyon elegem lenni ebbol a jatekbol. Ugymond kinottem belole. Belefaradtam. Legszivesebben bezaratnam, majd a tobbi bolondnak elhazudozza h milyen egy szemet fia van.


2011. okt. 15. 19:23
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Még fel sem vettek az egyetemre de állítólag már hívogatta őket is.
2011. okt. 15. 19:32
 12/19 anonim ***** válasza:
nem tudsz odaköltözni apádhoz???
2011. okt. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
21 évesen már 3 éve nem éltem otthon a szülői házban..Te is elköltözhetsz,élhetsz új életet.Ennél csak jobb lehet.
2011. okt. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Vannak lakótárskeresésre specializálódott oldalak, így még a lakbér+rezsi is elosztódhat a bérlők között.
2011. okt. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Egyenlore munkat kene keresnem
2011. okt. 15. 20:31
 16/19 anonim ***** válasza:

többször olvastam már amiket ide írogatsz.

Innen senki sem fog segíteni tudni, viszont félő hogy Te becsavarodsz.

Menekülj ahogy tudsz.

Jobb tanácsot nem fogsz kapni.

2011. okt. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

"Mar a sajat apam sem hisz nekem"


Okkal. Orvoshoz kéne menned. Egy pszichiáter sokat segíthetne.

2011. okt. 16. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

,,munkát kéne keresnem,, hát 21 évesen mér találhattál volna régen! mit csinálsz otthon egész nap?

ha anyád lennék,engem is idegesitene,hogy nem csinálsz semmit,még mindig csak ott tartasz,hogy KÈNE...

tehát nem is keresel intenziven,ja nyafogni feküdni könnyebb,,

valami kaját te is veszel!! DOLGOZZ,menj el otthinrol

ha 15 éves lennél..persze más,na de 21 évesen már lehetne több eszed,meg munkakedved

ällj a tükör elé,nézz szembe magaddal,ne csak anyädat hibáztasd,ö azért hibás,mert kiskorodban kinyalta a feneked, és nem tanitott meg dolgozni !

segits idös emberekenk fát vágni,bevásárolni,mondd el a helyi kisboltban a tervedet,ök biztosan ismernek egyedül élö idöseket....jaaaa haaaa feküdni könnyebb,akkor pukkadj meg !

2011. okt. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

21 éves vagy ne legyél már ekkora mulya, én 20 vok melózok

leadok pénzt rendesen, elkell menni dolgozni anyádat meg oltsd le a ge*ibe és mond a szemébe az igazszágot kifog bukni, amúgy én a helyedben már rá hívtam volna a mentőket aztán bezáratták volna a p*csába.ennyire hülye ne legyél már hogy éhen döglesz.b*zdmeg ha gyerek lennél azt mondom ok tehetetlen vagy de így, állj a saját lábadra anyáddal szemben is.

2011. okt. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!