Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik családtagoddal a...

Melyik családtagoddal a legroszabb a kapcsolatod? Miért? Van olyan ember a családban, akitől a falra mászol, de már nem is igazán tudod miért?

Figyelt kérdés
2011. okt. 15. 21:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
76%
A testvéremmel.ÈS azért mert addig voltam neki "fontos" ameddig pénzröl volt szó.
2011. okt. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
65%
Anyósom, még egy olyan idegesítő pletykálkodó némbert elviselni is nehéz. Feleségemnek minden féle ostobaságot hazudik, hogy voltam 2-3 nővel stb.
2011. okt. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
78%
Anyám. Nem részletezném,rondán bánt velem.
2011. okt. 16. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
65%

Hugom

Nagyapám testvére. Az a nő undorító

2011. okt. 16. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
81%

Apámtól.

Alkoholista a drága, mindennap részeg, munka után, szabadnapon, stb. Irritál. Sajnos nem tudok még menekülni... Vele élek, anyám meghalt, másom nincs...

22/L

2011. okt. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
80%

apám. szerencsére nem tartom vele a kapcsolatot, szinte nem is ismerem, de akárhányszor összefutok vele véletlenül mindig csak a cseszegetés megy.

azért nem kedvel, mert állítólag ellene neveltek gyerekkoromban. hát köszi, mégis mit mondjon anyám meg a nagyszüleim egy olyan "emberről", akinek a születésem után az volt az első dolga, h lelépjen egy 20éves kiscsajjal, és azóta felém se nézzen?

2011. okt. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
70%

Anyám második férje. Ő amolyan okoskodó.

Néha testvérem is - amikor eszméletlen buta dolgokat mond, gondol.

2011. okt. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
82%

Anyám, mert hihetetlenül rossz természete van és elviselhetetlenül pesszimista.


19/L

2011. dec. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Anyám Lánya válasza:
70%

Apám húga. ki nem állhatom.!

Nagyanyámék nyakán lakik, de az alkoholista férjével semmit nem segítene a két öregnek. és a legfelháborítóbb, hogy a hétvégén a tank nagynénikém ott mereszti a seggét a lépcsőn, mikor megyek mamáékhoz apával, és még apa úgy tesz nekem mindenki előtt (ott voltak keresztanyuék is) hogy majd kapáljam már ki a kapuelejét. Erre nagyon mérges lettem. picit kitörtem.

ott mindenki előtt mondtam, hogy majd az a nagy zsíros seggű trampli húgod, aki anyádék nyakán élősködik kikapálja. olyan családi vita lett belőle..de emlékszem. gyerek koromba sem szeretett. lehordott mindenféle k*rvának, azért mert már 14 éves koromba barátom volt. ő volt az első, és még mindig vele vagyok.!.;)...az szarul esett, hogy nagymamám kiállt mellettem, apám meg csak hallgatta, hogy lek*rvázott. de mindegy, nem vagyok az.:))


22/L

2012. máj. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Anyám, mert elmebeteg és energiavámpír. :S
2013. szept. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!