Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám miért állva eszik? Van...

Anyám miért állva eszik? Van hely le tudna ülni

Figyelt kérdés
Elég pici a konyhánk,és hát anyukám meg elég kövér nem lehet tőle elférni. Úgy utálom h mindig állva eszik. Olyan nehéz kikerülni mikor viszem az asztalhoz a kaját. Most se tudtam és a kaja le esett a tányéromról. Persze elmondott mindenféle szerencsétlennek. Meg azon is felidegesítette magát h ott szerencsétlenkedtem a feltakarítással. Mert nem ment volna ám ki a konyhából. Le b.aszta a tányérját a konyhabútorra,meg kikapta a kezemből a felmosót. Meg közbe szidott mint a bokrot. Én vissza szóltam neki,h fel tudtam volna takarítani rendesen ha ki áll a konyhából,nem nád szál h simán el férjek mellette ebbe a pici konyhába. Meg mondtam neki h oda is tudtam vinni ha nem áll be a konyha közepére enni mint a lovak,és akkor nem borul ki. Erre is csak azt mondta h ez azért van mert én egy nagy béna vagyok. nem értem h miért nem bír leülni,mikor tudja h pici a konyha. Állandóan kerülgetni kell az étellel. Nem ez volt az első eset h kiborítottam a kaját mert nem fértem el tőle. Mikor kérdeztem h miért nem ül le,azt mondja h mert nincs ideje. De azt se értem h ha neki jó az ha állva eszik a konyha közepén,akkor miért ragaszkodik ahoz h délbe enni kell. Akkor ennék akkor miután már ő evett és rendesen tudok közlekedni a konyhába. Le lehet erről szoktatni valahogy? Már nagyon utálom h mindig én vagyok a sz.ar,mega béna mert miatta nem férek el.
2011. okt. 16. 13:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
-.-' úristen. mondd el neki többször hogy miatta nem tudsz elmenni és hátha megérti
2011. okt. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%

Isteni lehet nálatok a vasárnapi ebéd... :-[

Az is elképesztő, hogyan beszélsz az anyukádról!...

Mi lenne, ha szépen megterítenél mindkettőtöknek az ASZTALNÁL és együtt ennétek (mond meg anyukádnak, hogy ezalatt a 10-15 perc alatt majd te felállsz, ha valamit kell csinálni a konyhában, most ő csak nyugodtan egyen!)...


Próbálj belegondolni : így beszélnél egy idegennek is?!...


Szerintem nálatok nem csak étkezésnél van ilyen hangulat kettőtök között... Próbáljatok normális kapcsolatot kialakítani!...

2011. okt. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
46%
ja hát tényleg mekkora szemét anyukád, hogy ott eszik ahol akar és neki tetszik. Te annyira primitív vagy komolyan mondom.
2011. okt. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
27%

bocs de ezen most jót röhögtem x'DDDD


ha többször elmondod neki akkor nem érti meg?

2011. okt. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
67%
mondjuk jobban tisztelhetnéd anyudat (előző voltam)
2011. okt. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
61%
képzelem milyen család lehettek..pff..
2011. okt. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Mit szólnál az "anyu légyszi állj arrébb"-hoz?
2011. okt. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nem azzal van a probléma h ott eszik ahol akar. mert egyen felőlem a konyha közepén állva,de akkor ne ragaszkodjon már ahoz h ha kész az ebéd,menjek és egyek. Majd akkor eszek utána ha ő végzett,és akkor legalább nem borugatok ki semmit.

Hiába mondom neki h üljön le,mindig azt mondja h nem ér rá. Ha már nincs dolga a konyhába max a kaja után mosogatás akkor is ezt mondja. Meg hiába mondom neki h nem férek el tőle,nem is áll arrébb meg semmi. És ha vmi borul,akkor meg elmond mindenféle béna alaknak. Nagyon unom már.

Volt olyan hogy oda tettem neki is asztalhoz a kaját,de felállt mert ment vízért,meg még húst sütött-és forgatni kellett és vitte a tányérját. Mikor mondtam neki h miért nem szólt h adjam inni,én közelebb voltam hozz- akkor is csak mondta h mert vak vagyok nem látom h húst süt,stb.. De ha felajánlom h addig hagyja abba amig eszünk-mert már volt kisütve egy csomó,és majd kaja után megcsinálom akkor is én vagyok a béna,mert csal el akarom égetni az olajat.

Már nem tudom hogyan mondjam neki,h ha ő ott állva eszik,akkor nem férünk el. Arra is gondoltam h majd én is beállok a konyha közepére enni mint vmi ló

2011. okt. 16. 13:28
 9/17 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hgoy üljön le, mert úgy sokkal egészségesebb enni, ha állva (neán közben rohangászva) eszik, nem rágja meg rendesen az ennivalót, csak letuszkolja, akkor attól is hízni fog, és még kevésbé fogtok elférni a konyhában ^^
2011. okt. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
74%
mondd neki, hogy állva sokkal több belefér, azért nő a segge...:D
2011. okt. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!