Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ti férjhez mennétek egy...

Nők! Ti férjhez mennétek egy orvoshoz, vagy egy színészhez?

Figyelt kérdés
Nem zavarna.hogy sokat dolgozna a párotok?
2011. okt. 16. 19:40
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Nem volt orvos fickóm egyszer régen, baromi jóképű pasas volt, kedves is, aranyos is, és tele volt ambícióval, csak sajnos részemről az istennek se működött a kémia, úgyhogy tipliztem. Tehát ebből a szempontból hülye a kérdés, ha nincs vonzalom, tőlem lehet akár az atyaúristen is az illető, nem fog kelleni.
2011. okt. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
*Nekem volt...
2011. okt. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
94%

nah akkor itt a válaszom:-)

a férjem orvos, aki szinte soha nincs itthon...se hétvége se ünnep se karácsony sem semmi más. Én elfogadtam ezt az életet mert szerettem, és tudtam mi vár rám (én is eüben dolgozom, de tanári végzettségem is van). Házasság két gyerek.

Egy hónapja felállt és itthagyott, pedig toleráltam az életét, hogy éjszakákat nincs itthon, sőt volt hogy 4-5 napig sem.


Ez van...

De nem minden orvos ilyen, ugyhogy azért ne féljetek tőlük!

Szinészről nem tudok nyilatkozni:-)

2011. okt. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kapcsolat nem a szakmán múlik. Egy orvos ugyanúgy tarthat szeretőt, mint egy pék, vagy egy tanár, vagy egy mikrobiológus.


Szóval igen, ha szeretném a dokit/színészt, hozzámennék.

2011. okt. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Biztos nem lenne egy egyszerű menet, de ha szeretem, akkor nem lenne kérdés... tökéletes kapcsolat és tökéletes ember amúgy sincs...
2011. okt. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Én orvoshoz igen. :D


Van egy ismerős aki fogorvosnak tanul, még 1 éve van. Őt pl elfogadnám :D

2011. okt. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Persze, ez nem kizáró ok...
2011. okt. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!