Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 évesen túl fiatal lennék...

20 évesen túl fiatal lennék az anyasághoz?

Figyelt kérdés
A páromnak van állandó fizetése, van közös lakásunk és nagyon stabil a párkapcsolatunk ezért már úgy gondoljuk nem lenne korai a gyermekvállalás. De mégiscsak 20 évesek vagyunk... Ti erről mit gondoltok?
2011. okt. 2. 14:22
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
75%
Miért lenne túl korai? Azok alapján, amit leírtál, nem az.
2011. okt. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
84%
Ha ezek a körülmények adottak lettek volna 20 éves koromban, akkor most már 8 éves lenne a kicsim és nem 1 :).
2011. okt. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
78%
Ha érettek vagytok rá mindketten, biztos a háttér, a kapcsolat, akkor ne a kor tartson vissza. Én is 20 évesen szültem, bár nem tervezett baba volt, de egy percig sem bántam meg. De: csak akkor, ha megfelelő anyagiakkal rendelkeztek, illetve valóban biztos a kapcsolat. Egy gyerek nagyon sokban van mind anyagilag, mind érzelmileg.
2011. okt. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
63%
És Neked van állandó fizetésed? Vagy akár munkaviszonyod?
2011. okt. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
71%

Ezt nektek kell érezni, és ha így gondoljátok, akkor sok sikert és jó babázást!


Sokkal jobb buli 30 évesen szülőire járni, mint 45 évesen, abban biztos lehetsz. :))

23 évesen is könnyebb újra állást keresni, mint 33 évesen.


Még élnek a nagyszülők, elég frissek, aktívak, hogy tudjanak és akarjanak is néha az unoká(k)ra figyelni.


Azt meg 55 évesen se tudhatod, hogy mindig minden jól alakul, és ha valami közbejön, akkor se adhatod vissza a gyereket a gólyának. Viszont sokkal nehezebb újrakezdeni.


Szóval nem hiszem, hogy a ti esetetekben komoly ellenérvet fel lehetne sorakoztatni.

2011. okt. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
55%
Nekem nem volt bejelentett munkaviszonyom,de mi így is be tudtok vállalni 21 évesen.Nagyon boldogok vagyunk a lassan két éves lányunkkal!
2011. okt. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
72%

"A páromnak van állandó fizetése" - És neked?


"van közös lakásunk" - Az övé a lakás te pedig csak hozzáköltöztél! Jól gondolom?


Neked van-e munkád? Végzettséged? Állandó fizetésed?

2011. okt. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
83%
A leírtak alapján semmi akadálya,hogy gyereket vállaljatok,de azért ne siessétek el a dolgot,gondoljátok át komolyan,hogy fel vagytok-e készülve rá,mert a gyereknevelés hatalmas felelősséggel jár.
2011. okt. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
35%

Bizony tul fiatal!!!!

Hova a banatba sietnel? Felsz hogy elkesel?!

De felhuznak az ilyen dolgok!


26L

2011. okt. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
100%

Én 20 évesen még nagyon messze voltam az anyaságtól. Éppen másodéves voltam a főiskolán. A párkapcsolatom komoly volt, most ő a férjem.

De akkor még úgy éreztem, sok dolog vár még ránk a gyerekvállalás előtt.

27 évesen szültem, nekem pontosan így volt jó.

De hogy neked mi a jó, azt csak te tudod.

2011. okt. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!