Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mihez kezdjek....

Nem tudom mihez kezdjek. Velem van a baj? Elvagyok keseredve.

Figyelt kérdés

Párommal 3,5 éve vagyunk együtt, 35hetes kismama vagyok.

Amikor megtudtuk hogy babánk lesz mindketten nagyon örültünk, de 2-3hónapja nagyon megváltozott a párom viselkedése. Nagyon távolságtartó lett... Tegnap már annyira idegesített ez az egész,hogy nehezen, de kiszedtem belőle mi a baja. Előtte mindig csak annyit mondott, hogy ő egy "szar alak" aki nem érdemel meg minket. Most hogy tudom miért ilyen, teljesen kétségbe estem. :(

Azt mondta, a szex miatt ilyen, mert legtöbbször azon jár az esze hogy mással szexeljen. Én egész terhesség alatt mindent megtettem hogy ne érezze elhanyagoltnak magát,de ezek szerint valamit nagyon rosszul csináltam.

Egész éjjel még aludni sem tudtam.

Nem tudom mit csináljak, hogy viselkedjek ha hazajön. Nagyon megbántott ezzel az egésszel. :(


2011. okt. 17. 11:43
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
25%
Még hogy veled van a baj? A párod egy igazi suttyó xar alak, a legjobb lesz ha elküldőd a p..ba, és keresel helyette egy normális embert.
2011. okt. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
54%

Nem allj hanem fuss, Kerdezo.

Utolso,

Mi az, hogy "oszinten feltarta a szivet? Kerdezo ezt irta: "Tegnap már annyira idegesített ez az egész,hogy nehezen, de kiszedtem belőle mi a baja. Előtte mindig csak annyit mondott, hogy ő egy "szar alak" aki nem érdemel meg minket. "

Mikor egy ferfi (vagy egy no) azt mondja, hogy nem erdemlesz meg engem", akkor az azt jelenti palastolva, "menni akarok".

Nem volt oszinte a pali, ugy kellett kihuzni belole az "oszinteseget, vagyis a kakijat.

2011. okt. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Utolso elotti*
2011. okt. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
49%

Ez tipikus férfi védelmi mechanizmus, hogy "jajj, jajj, olyan sz*ar ember vagyok, meg sem érdemellek titeket" ugyanis ezzel magát nyugtatja meg.


Ha szabad javasolnom, próbálj meg ne foglalkozni vele, most az a fontos, hogy te, és a kisbaba egészségben fejlődjetek! Majd ha megszületett, és minden változatlan, ráérsz újragondolni a dolgokat.


Kitartást!

20/L, 36 hetes

2011. okt. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
34%

Vedelmi mechanizmus?

Nem, ez egy beszari, hazug alak "vedelme', lelepni-akaro dumaja.

2011. okt. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy ennyien írtatok. Nem rég "beszéltünk" telefonon,szinte megsem tudtam szólalni a sírástól. :( Nagyon félek, hogy ezek után hogy fog folytatódni a kapcsolatunk. Megkellene beszélnünk tudom, de nem tudom lessz-e elég lelki erőm. A babát is féltem nehogy a sok stressz ártson neki... :(
2011. okt. 17. 13:34
 17/26 anonim ***** válasza:
65%

Kedves Lebemann:

Nem bántani vagy sértegetni akarlak.Miért pont egy terhes nőnek kellene "tutujgatni" egy felnőtt férfit?Neki magának is megvan a maga baja,nem a férfi viszi vásárra a bőrét,hanem ő.A párja egyszerűen túl gyáva ahhoz,hogy apa legyen,szegény kérdező nem tehet semmiről.

A férfinak kellene lábra állni és elhatároznia magát,azzal a nővel foglalkozni,aki a gyermekét várja és szereti.Nem másról fantáziálgatni.

Abban egyet kell értsek,hogy ezt meg kell beszélni,és valahogy kompromisszumot kötni.

2011. okt. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Még annyit hozzátennék:

Kedves Kérdező:Olvastam az előbbi hozzászólásodat.Kérlek szedd össze magad,ezen túl kell esni.Tekintsd ezt úgy mint egy próbát,amin végig kell menned a jövőtök érdekében.És azért is légy túl rajta,mert ez a stressz hosszútávon ártalmas lesz.Gondolj a születendő gyermekedre.Kitartás.

2011. okt. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
20%
Ez a derekesan viselkedő pasas nem is a férjed? És te szülsz mellette?! Én még most, terhesen is elcoccolnék tőle, hogy legyen nyugalmam a kisbabával. Menj biztonságos helyre, esetleg haza a szülői házba és hagyd a fenébe ezt a senkiházit.
2011. okt. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
74%

Ha már meg lettem szólítva, még egyszer beírok. Nem azt mondom, hogy egy terhes nőnek még pluszban a férfi "tutujgatása" is feladata, de azt továbbra is vallom, hogy ez a kapcsolat még menthető.

Az összes ilyen "cuccolj" és "hagyd a fenébe ezt a senkiházit" észosztót kérdezném, hogy MIÉRT ÉRZITEK KÜLDETÉSNEK, HOGY SZÉTMENJENEK A KÉRDEZŐÉK???

Azért mert nem TÖKÉLETES, mer nem 110%-os, hanem a férfinak is vannak hibái? Szerintem röstellte/röstelli az egészet, fél az új helyzettől és ennyi. Nem tutujgatni, de legalább empatikusnak lenni, megpróbálni őt is megérteni azért lehetne.

Abban igazat adok a kérdezőnek, hogy ez így rossz lehet, de akkor is vallom, hogy egy kapcsolatot rendezni kell és nem az első nehézségnél kukázni.

2011. okt. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!