Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mihez kezdjek....

Nem tudom mihez kezdjek. Velem van a baj? Elvagyok keseredve.

Figyelt kérdés

Párommal 3,5 éve vagyunk együtt, 35hetes kismama vagyok.

Amikor megtudtuk hogy babánk lesz mindketten nagyon örültünk, de 2-3hónapja nagyon megváltozott a párom viselkedése. Nagyon távolságtartó lett... Tegnap már annyira idegesített ez az egész,hogy nehezen, de kiszedtem belőle mi a baja. Előtte mindig csak annyit mondott, hogy ő egy "szar alak" aki nem érdemel meg minket. Most hogy tudom miért ilyen, teljesen kétségbe estem. :(

Azt mondta, a szex miatt ilyen, mert legtöbbször azon jár az esze hogy mással szexeljen. Én egész terhesség alatt mindent megtettem hogy ne érezze elhanyagoltnak magát,de ezek szerint valamit nagyon rosszul csináltam.

Egész éjjel még aludni sem tudtam.

Nem tudom mit csináljak, hogy viselkedjek ha hazajön. Nagyon megbántott ezzel az egésszel. :(


2011. okt. 17. 11:43
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Kovezzetek meg, de egyetertek Lebemmannal.


A kapcsolat kommunikacion kell hogy alapuljon, es az jo jel, hogy kiderult, mi nyomja a ferfi szivet. Tudom, hogy borzaszto rosszul esik egy nonek, foleg kismamanak ilyet hallani, de lassuk mar be, nem minden ferfi vonzodik szexualisan egy nagypocakos, aldott allapotban levo nohoz.


En is kismama vagyok, a hetedik honapban jarok, es nalunk is csokkent az egyuttletek szama. A parom bevallotta, hogy bizony eleg nehezen jon izgalomba a hasam miatt, es alig varja, hogy elteljen az a nehany honap szules utan, mikorra nagyjabol minden visszaall a regibe. Addig marad a 'kezimunka', erotikus filmek, egyeb hazi praktikak.


En sem ertem azokat a valaszolokat, akik sz*roznak rogton, es azt javasoljak a kerdezonek, hogy hagyja ott a parjat. Ha nem derulne ki a baj forrasa, es felrekettyintene, az lenne az igazi problema. Ez 'csak' egy akadaly, amin egyutt kell atlepnetek.


Kismama, neked turelmet es egy kis megertest kivanok a parod fele, azert, mert nem kivan ugy, mint eddig, nem jelenti azt, hogy nem is fog, illetve attol meg nagyon szerethet teged.


A parod pedig remelem uralkodik magan, belatja, hogy ez valahol normalis erzes, es hogy erre nem az a megoldas, hogy massal csinalja, hanem kivar teged turelemmel.


Lehet lepontozni.

2011. okt. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
0%

Lebemann nincs igazad!


A nő 36 hetes terhes (gondolom nem is érzi magát annyira topon)és a faszinak az összes problémája a rohadt farka?

Le kell vágni!

2011. okt. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

sztem meg tök jó,h vagytok annyira őszinték,h mindent el mer mondani. persze,fáj,de így legalább meg tudjátok oldani. amúgy meg te kérdezted nem? rengeteg kellemetlen téma lesz még az évek során.


ha szereted,beszéljétek meg. mivel elmodnta és rosszul érzi tőle magát,egyértelmű h szeret. tuti nem fog megcsalni,nyugi


párterápia segíthet,sztem kb ilyneket fognak mondani nektek

2011. okt. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

igazat adok annak aki azt mondta hofy meg kell ezt beszélnetek,lesz még ilyen akadály.nem csalt meg!!!!!

Amugy szerintem minden pasi álmodozikrola milyen lenne egy másik nővel!álmodozni lehet.mi nők is szoktunk.jó hogy megnyilt a párod.fel a fejjel. 26/n 3 hónapja szültem

2011. okt. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Te jo eg kedves kerdezo, mi lett veletek?
2019. dec. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Óohh, ez a sok sarkított vélemény, te jó ég..!


Pl.:

"Nem hinném, h. neked kéne bármiben (!) is változnod.."

2022. jún. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!