Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit érez egy férfi, ha megcsal...

Mit érez egy férfi, ha megcsalja a feleségét, érez utána bűntudatot?

Figyelt kérdés

Olyan férfiak véleményét várom, akik megcsalták a párjukat,de rádöbbentek, hogy még szeretik egymást,ujrakezdték, a párjuk megbocsátott.

Sokszor lehet olvasni,hogy megcsalás után jobban szeretik egymást,ill. ujból beleszeretnek.


2011. okt. 17. 19:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a mondásnak, mint mindegyiknek biztos van alapja. Embere válogatja, hogy meg fogja-e tenni ismét, vagy sem. Én tudom, hogy csak egyetlen 1 esélyt kaptam arra, hogy bizonyítsak, többször nem kapnék... s mivel nagyon szeretem Őt, nem kockáztatok.

Azóta a feleségem is, és én is átértékeltünk bizonyos dolgokat. Ahhoz, hogy normálisan működjön a házasság, ahhoz mindketten kellünk. Hibás voltam, s Ő is. Változtattunk néhány szokásunkon, néhány rosszul berögzült dolgainkon, nem apa és anyaként tekintünk egymásra, hanem férjre és feleségre, a kettő nagyon nem ugyanaz. A gyerkőccel természetesen anya és apa vagyunk, de rájöttünk, hogy mikor ketten vagyunk (ami tegyük hozzá, egy majd' 3 éves gyerek mellett igen ritka), akkor ugyanúgy igényeljük a másik játékosságát, szerelmét, mint korábban. S mikor félreléptem, amiatt léptem félre, mert ez nem volt. Csak apa és anya volt... nem tudom, érted-e.


Hogy féltékenyebb lett-e? Igen.

Fejemhez vágta-e az első 1 évben? Igen. Bár ritkán, mert próbálta inkább elfelejteni, és nem felemlegetni.


kérdezz nyugodtan, ha bármit szeretnél még hallani. ha jól sejtem, most te vagy a megcsalt alany?

2011. okt. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Jól sejted!:)

De az én férjem nem mutat ki érzelmeket, szűkszavúan nyilatkozik,ezért nem tudom,érzett e bűntudatot,megbánta e.

Őszinte válasz kellene,de nem olyan,hogy csak azért mondja,hogy igen,mert azt várom tőle.

Kedveskedik, több a csók,az érintés, de nem a szavak embere...

De jó tudni,hogy van férj,aki ilyen mint Te.

Remélem, az enyém is ilyen,csak férfiasabbnak tartja,ha nem "nyilatkozik",nem tudom ,érted e...

2011. okt. 21. 10:45
 13/16 anonim ***** válasza:

Értem. Lehet, hogy amiatt szűkszavú, mert szégyelli, amit tett. Lehet, hogy könnyebb lenne neki leírnia.

Kívánom, hogy álljon helyre köztetek minden!

2011. okt. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. okt. 21. 15:10
 15/16 anonim ***** válasza:
lelkifurit
2014. aug. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Cintia180 válasza:
Kedves posztolo az en ferjem megcsalt buntudata is volt vegig sirta magát előttem szemembe se tudott nezni es igy tudtam hogy mivel hűséges volt mert masnap el mondta nekem meg még buntudata volt igy meg bocsaltottam neki es azota sem csaltuk meg egymast
2023. ápr. 4. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!