Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányom bejelentette hogy itt...

Lányom bejelentette hogy itt alszik a barátja 1 hónapja vannak együtt) lányom szűz. (18 éves) stb Nem túl korai? Nem akarok bele szólni isten ments. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat! 45N
2011. okt. 17. 20:18
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
91%
Nem korai szerintem. 1 hónap után már nálam is nálam aludt a barátom. Én akkor 17 voltam, de anyának nem volt gond. 20L
2011. okt. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
30%
Ja igen.Nőgyógyászat,tabletta,kísérd el.Szép a szerelem, de nem kell rögtön szülni.Vagy vegyél nekik gumit,ha nincs rá pénzük.Én is azt tettem.
2011. okt. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
71%
19 évesen egy hét után együtt aludtunk és a mai napig szűz vagyok. tudjuk türtőztetni magunkat
2011. okt. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
94%
Talán kevésnek tűnik, hogy egy hónapja vannak együtt, de akkor is: örülj neki, hogy szólt, bejelentette előre, és megbízik Benned annyira, hogy otthon akar a sráccal együtt lenni. Ezek jó dolgok.
2011. okt. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
92%

Én még anno az első barátommal nagyon sokat aludtam együtt úgy, hogy nem volt szex, egyszerűen csak jól esett éjszaka hozzábújni :)

Amúgy pedig 18 évesen el tudja dönteni, mit szeretne, és ha le akarnak feküdni, úgyis le fognak.

Tovább megyek, a mai világban örülj, hogy nem egy házibuliban, részegen szerzi az első élményét, hanem normális körülmények között, a fiújával.

2011. okt. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
71%
Tuti mindenki lepontoz majd de én 16 évesen jöttem össze az első barátommal. Nem emlékszem pontosan de 1,5-2 hónap után aludt először nálam és én nála.. De minden nap valamelyikőnknél voltunk..Apáék is rendesen meg tudták ismerni. És addig vártam az első együttléttel ameddig akartam.. Hónapokig aludtunk egymással és mégsem történt semmi olyan. Szerintem a mai felnőttek néha többet gondolnak bele a gyereke(i)kbe mint kellene. Nem csak 14 éves fűvel-fával csinálom lányok vannak. Szerintem a lányod fel tudja fogni ésszel ha akarja, vagy ha nem.. Kicsit sem korai szerintem. Én azt mondom hogy inkább legyenek a szemed előtt. Bár szerintem úgyem fogják úgy csinálni hogy te otthon vagy. Én az első barátommal 1,5 évig voltam együtt, de szakítottunk. A mostani barátommal már több mint két éve és vele sem feküdtem le az első adandó alkalommal. Sőt most kb. minden hétvégén itt alszik és gyakran van hogy csak filmezünk összebújunk. Szerintem engedd meg a lányodnak, csak kösd ki hogy azért még ne legyen belőle rendszer. Aztán idővel úgy is el kell fogadnod. :) Sok sikert.
2011. okt. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem teljesen oké a dolog, mondjuk illett volna először úgy felvinnie a srácot, hogy csak találkoztok vele, mert én is hülyén érezném magam, ha egy kvázi idegen aludna a lakásomban.

Mellesleg nem ismerem a lányodat, de 100%, hogy vagy csak együtt alvás lesz szex nélkül, vagy már rég túl vannak rajta, csak nem nálatok történt meg. Mert ha az első nálatok alvásnál feküdne le vele először, az olyan, mintha bejelentette volna neked előre, hogy most fogja elveszteni a szüzességét, azt meg tuti, hogy gáznak érezné :)

2011. okt. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
14%

"1 hónapja vannak együtt"


Vagyis ennyi idő alatt, már négyszer-ötször is találkoztak...

Volt idejük "alaposan" megismerni egymást...

Itt az ideje döngetni egyet?!

2011. okt. 18. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
87%
Hát nem tudom más hogy van ezzel de én egy hónap alatt legalább 20x találkoztam a barátommal..
2011. okt. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem nem korai, meg a lányod is felnőttkorú már.

És nem biztos, hogy már az első együtt alvásnál szex lesz.

Anno mikor elsőnek aludtunk együtt a barátommal még nem volt szex. Csak a szülők már előtte jó párszor találkoztak vele, így legalább megismerték, hogy normális fiú. És ez a srác most már a Vőlegényem, 3 hónapja. :)

Persze szép volt a lányodtól, hogy szólt előre, hogy ott alszik a barátja, de előtte nem ártott volna 1-2 alkalommal találkoznotok ha még nem volt ilyen.

2011. okt. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!