Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányom bejelentette hogy itt...

Lányom bejelentette hogy itt alszik a barátja 1 hónapja vannak együtt) lányom szűz. (18 éves) stb Nem túl korai? Nem akarok bele szólni isten ments. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat! 45N
2011. okt. 17. 20:18
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
87%

Annyira bírom ezt a Te lakásod dumát... Persze, Anyám-Apám lakása, de én is ott vagy otthon nem?? Engedélyt kérek fing@ani, nehogy már engedély nélkül legyen büdös!

Egy másik válaszolónak: ha egy 18 éves pár együtt van egy hónapja, akkor nem négyszer-ötször találkoztak, hanem 20-30-szor. Hidd el.

Kérdező, szerintem meg nem szűz a lányod 18 évesen. De ha az, akkor sem korai. Egyébként meg a kérdező nem írta, hogy bemutatta-e a lánya a barátját, szóval lehet h igen!

23L

2011. okt. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
95%

10:03

egyetértek mindenben.

Biztos, hogy nem 4-5 alkalommal találkoztak. Akár minden nap is, miért ne? Az legalább 25-30 találkozó. És egy hónap alatt simán meg lehet szeretni valakit.

Amúgy nem biztos az, hogy szűz.

De hagyd, hogy azt csináljon, amit akar, felnőtt ember.

2011. okt. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
96%
És igen a kérdező egy szóval nem írta hogy nem is mutatta be neki a barátot a lány. Szóval megint megy a kombinálás 1000-rel.
2011. okt. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
2%

Szerintem meg korai. Nem a lányod korával van a gond, hanem hogy még csak 1 hónapja vannak együtt. És lehet hogy viszonylag sokszor találkoztak, de suli mellett azért nem hiszem hogy olyan hosszú és tartalmas találkozókról lenne szó, az a napi 1-2 óra meg lóf@sz...

A másik pedig, hogy mi az hogy bejelentette? Talán meg kellett volna kérdeznie, hogy lehet-e, nem?

Én biztosan nem engedném hogy nálunk aludjon a srác, csak 2-3 hónap után.

Egyébként komolyan nem értem miért akar mindenki már pár hét után összefeküdni, ha működik a kapcsolat úgyis lesz arra még elég idő.... Így teljesen elveszti a varázsát az egész, nincs ismerkedés, ugyanazt csinálják mint akik már 10 éve házasok kb...

2011. okt. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
88%

10:03-as vagyok.

Előző válaszoló, ne haragudj, hogy ezt mondom, de pont olyan vagy, mint az apám :D Ő a mai napig szentül hiszi, hogy szexelni csak este-éjszaka lehet :D Attól, hogy nem hagyod, hogy ott aludjon, még bőven tudnak szexelni. Plusz, ha meg tudják oldani, akkor meg mennek a sráchoz aludni. Egy 18 éves felnőtt embert meg nem köthetsz le, hogy "márpedig nem mész sehova".

Másrészt, attól, hogy lefekszenek meg nem megy tönkre a kapcsolat. Ha meg igen, akkor meg oly mindegy, hogy egy napja vannak együtt, vagy összeházasodtak már.

2011. okt. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
84%

Még annyit, hogy az egyik pasimmal anno 3 nap után feküdtünk le, 3 évet jártunk, az utánalévő pasimmal meg egy hónap után, több mint 3 évet jártunk, ebből kettőt együtt is éltünk.

És egyik sem a szex miatt ment tönkre.

2011. okt. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
97%

A férjemmel már első randin szexeltünk. Igaz, ez egy 2 napos randi volt :D

Ő volt az első, akivel "ilyen hamar belementem" mert éreztem rajta, hogy nem hülyít.

Érdekes, együtt maradtunk...


Egy 18 éves lány pedig miért lenne éretlen a szexre? Jogilag is nagykorú már, azt csinál, amit akar - pláne ha az édesanyja sem szabja meg neki.


Jah, akit gondolja, lepontozhat.

2011. okt. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
4%

"Előző válaszoló, ne haragudj, hogy ezt mondom, de pont olyan vagy, mint az apám :D Ő a mai napig szentül hiszi, hogy szexelni csak este-éjszaka lehet :D "


LOL, és ki beszél itt szexről? Én az együtt alvásról beszélek. És igen, vannak olyanok akiknek tartósra sikerülnek a kapcsolataik, de az én ismerőseim körében sokkal gyakoribb az, hogy valakinek több 2-3 hónapos kapcsolata van, mielőtt kialakul egy komolyabb. Na most, ilyen esetekben majd kéthavonta új pasit hozna fel, vagy mi? Hát bocs, de erre nem lennék kíváncsi...


25/N

2011. okt. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
90%

10:03-as vagyok.

Nem tudjuk a kérdező lánya milyen. Nekem is voltak 2-3 hónapos "kapcsolatain" de a szüleim még csak nem is tudnak róla. Azt érzi az ember, hogy ki érdemes arra, hogy bemutassa a szülőknek.

2011. okt. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
63%

Utolsó ne haragudj már de te mit művelsz? Mi jogon sértegetsz bárkit is? Sajnálom hogy ilyen fiatalon ilyen sznob vagy. Eléggé befordult lehetsz..


Egy másik válaszoló

2011. okt. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!