Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kamasz vagyok, segítséég (! )?

Kamasz vagyok, segítséég (! )?

Figyelt kérdés

...de inkább serdülő, mit kamasz, 17 éves lány és hát próbláma próbléma hátán! Szerintem most legtöbb embernek az a véleménye, hogy nem nagy ügy, majd megoldódik, de már nem bírom lelkileg...az életet?! Nem panaszzkodni jöttem, hanem tanácsot kérni. Semmi bajom nem lenne, ha lenne kire számítanom, de nincs senkim. Családom nem ért meg, szüleimnnek van elég problémájuk rajtam kivűl is. Nem volt valami fényes gyerekkorom, folytonos (mindennapi) veszekedések között, de szerencsére ez valamilyen szinten már enyhült + én vagyok a család fekete báránya. Barátaim sorra hagynak el, és még azt sem tudom miért. Persze velem van a baj, csak nem tudom mi! Mindig próbálom a maximumot nyújtani, kedves vagyok, rendes, odaadnám mindenem azokét akiket szeretek s mégis úgy érzem ez nem elég.. Talán az a baj, hogy öszinte vagyok? meg, hogy hamar megsértődök, viszont annál hamarabb békülök meg! Szerelemről nem is beszélek... eddig mindig csalódtam. Megismerek egy új embert, megszeretem (akár barátilag akár máshogy) és hamarosan csalódok benne. Mindenki goromba velem vagy szimplán nem is létezek. Úgy érzem nem szeret senki. És ez a problámáimnak cak egy része...(így is elég hosszura sikerült) - a legfájóbbak. Nem tudom mi lesz velem, az életemmel így... Segítségre lenne szükségem, de nincs kihez fordulnom. Pszichológus is eszembe jutott már persze, de nincs rá lehetőségem sajnos...


Nagyon-nagyon köszönöm ha valaki elolvassa és tud tanácsot adni!


2011. okt. 17. 21:01
 1/4 anonim válasza:
17 éves vagy nemsokára egyetemre mész. menj el koliba próbálj szerencsét, és majd meglátod. vedd könnyedén
2011. okt. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem fogsz örülni neki amit most írok, de szinte mindenki átmegy ezen a szakaszon. Én is ilyen voltam, csak én a fájdalmat és a stresszt azzal vezettem le, hogy karcolgattam magam, és a fizikai fájdalom segített. Ma már érettebb fejjel azt mondom neked, járj el edzeni! Ha időt szánsz magadra, pl. önsegítő könyvek olvasásával és edzéssel, vagy megújítod a külsőd, szerintem fel fog dobni egy kicsit ;) Szánj magadra időt, hogy megismerd magad, és elgondolkozz, hogyan tudnád megoldani ezeket a dolgokat. Biztos anyukáddal tudnál erről beszélni nem?
2011. okt. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%

Nyúlj droghoz nekem be jött!!!

Na jó viccen kívül menj el sportolni valamit, vagy táncolni.:)Új társaság és biztos találsz barátokat.Csinálj valami olyat ami önbizalmat ad, járj el bulizni hasonlók.

2011. okt. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vannak ingyenesen igénybevehető tanácsadások is, nézz körbe a környékeden, rendelőkben is ki szokott lenni függesztve, illetve akár neten is rákereshetsz. Ha tényleg nincs kivel megbeszélnéd a problémáidat, akkor jobban jársz valakivel, aki értő fülekkel hallgat meg. Egyébként igaz, amit előttem írtak, nem vagy ufo, mindenki átesik ezen a szakaszon. Ha úgy érzed, elhagynak az emberek, akkor vizsgáld meg, hogy te tehetsz-e esetleg róla, milyen szavakat használtál, mit tettél? Ha nem, akkor ők milyen típpusú emberek voltak? Könnyen lehet az is, hogy azért csalódtál, mert elvárásaid voltak, úgy gondoltad találtál valakit, aki megért és illik hozzád, és kiderült, hogy nem. Szóval igen, vannak gondjaid, ha nem is eget rengetőek, de számodra akkor is fontosak, és jó lenne, ha találnál valakit, akivel erről beszélhetsz.
2011. okt. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!