Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a baj az életemmel?

Mi a baj az életemmel?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem érzem jól magam. Van egy többéves párkapcsolatom, minden rendben van köztünk, de reménytelenül szerelmes vagyok másba, ez már így önmagában is abszurd. Az elmúlt 2 évben rengeteg olyan tervem volt, amiért küzdöttem kitartóan, szinte egy sem valósult meg, többnyire a kapcsolatom miatt, és a barátoknak hitt álszent emberek miatt. Csalódások sorozata ér, közel sem úgy alakulnak a dolgaim, ahogy én azt elterveztem. Szívesen kezdenék egy teljesen új életet, de még legalább 2 évig tanulok. Természetesen küzdök, nem adom fel, de vannak tippjeitek, miként lehet az ilyen mélypontokból kimászni? Köszönöm válaszaitokat. 20F
2011. okt. 26. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy mi a baj? Úgy első körben az, hogy olyan emberrel vagy együtt, akit nem szeretsz...jól megvagytok, oké, de kicsit fiatal vagy ahhoz, hogy ebbe így beletörődj...ha az élet minden területén ezt csinálod, akkor nem csodálom, hogy nem érzed jól magad.
2011. okt. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
azért vagy kiakadva, mert reménytelenül szerelmes vagy?? na ez az abszurd!
2011. okt. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha terveid a kapcsolatod miatt nem valósultak meg, és egyébként is: szerelmes vagy másba, add fel azt a kapcsolatot, mert visszahúz.

Ne légy elzárkózó, de figyeld meg a barátaidat; csak akkor bízd magadat bárkire, ha kiállta a próbát. Jó, ha két évig még tanulsz; az alatt elvégezhetsz egy önvizsgálatot..tisztázhatod, milyen hibákat követtél el, és milyeneket más - aztán megvonhatod a mérleget.

20 éves korban mindennek nagyobb súlyát érzékeljük: a teherbírásunk még alakul. A csalódások valamiképp még szükségesek is, hogy megtanuljuk elkerülni őket.

Szóval: ha lehet, indulj tiszta lappal - és sok-sok jóval tudd majd teleírni.

2011. okt. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ha már az első akadályoknál megállsz, akkor tényleg nem fogod semmire vinni. Ha nem sikerül valami, hát próbáld újra és újra és újra!!!

És állj pozitívan a dolgokhoz. na és ha nem úgy alakulnak a dolgok ahogy eltervezted, ez az élet varázsa

2011. okt. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 magaspeti válasza:
változtass és probáld meg az éléetben az apro jo dolgokat észrevenni amik körülvesznek téged és belölük merits eröt ha lehetöséged van rá tarts valamilyen állatot sokat segit de csak akkor ha teljesen eltudod látni és van rá ambiciod egy jo idézet ami ide vág "A tűz ég a víz mesél a szél száll a föld szép és a tied .Vigyázz a természetre és merits erőt belőle!" peti
2011. okt. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!