Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez gaz, ha neki nem mutat be?...

Ez gaz, ha neki nem mutat be? Tipp, miert nem?

Figyelt kérdés

baratommal 7honapja jarunk. es csak az apjat meg a tesojat ismerem. a szulei elvaltak. az anyjaval kb fel evente talizik. es szoba se hozta h bemutatna neki, korabban dumaltunk h majd karacsonykor, de mostmar az se kerul szoba. Bezzeg a volt csajat bemutatta akit nemis szeretett. fura erzes... elegge elszomorit, sosem fog bemutatni neki???? vagy talan nem felelek meg az anyja elvarasainak. az apja bir meg minden, vele is el, a batyja is kedvel. meg az unokahuga joban van a pasim exnojevel, engem meg bese akar mutatni. pedig elvileg annyira szeret.


bocs az ekezet miatt, rossz a billentyuzet


2011. okt. 18. 18:05
 1/5 A kérdező kommentje:
es mondja h majd a karacsonzt megoldjuk mert a rokonokkal lesz ois... mint en. de nalam ismer syinte mindenkit, elkerulhetetlen, sokszor talizok uncsitesomekkal is pl. o meg mondja h majd megoldjuk h legyunk egyutt... de ha van 5letem mondjam...hat nemfogom mondani h mutasson be, ezek szerint nem akar.
2011. okt. 18. 18:11
 2/5 anonim ***** válasza:
hát nem tom én külön örülök ha nem kell a szülökkel bajlodnom. oké én már 25 vagyok de ez a jopofizni szülökkel,föleg ha nem is együtt laknak már..exem külön lakott egyszer taliztam szüleivel éppen elég volt... nem a szüleibe voltam szerelmes hanem belé. nem igazán érdekelnek a szülök. ha együtt él még velük akkor ohatatlan hogy muszáj jopofizni. de ha elváltak akkor én nem várnám el és nem is izgatna. örülnék hogy egy gonddal kevesebb.
2011. okt. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A volt csaját nem is szerette? Hát hogy? Ezt ő mondta neked? Akkor mit vársz tőle?
2011. okt. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

a kiscsajnál csak fellangolt... belém szerelmes életében először:) és nekem is Ő az első sok rossz kapcsolat után.


Miaz hogy mit várok tőle? Nem hasonlítunk a lánnyal, ha őt nem szerette engem sem szerethet meg soha mást sem, vagy mi???nemértem

2011. okt. 18. 18:31
 5/5 A kérdező kommentje:
mi már 7hónapja jól megvagyunk, sokat törödik velem, mindig találkozni akar, sokat keres, ha nem jelentkezem felhív... tudom hogy szeret, látom ahogy rámnéz, szinte a lelkemig nézne ha tehetné, az érintése gyengéd, a beszéde lágy... egyszerűen látom és érzem hogy fontos vagyok neki és hogy szerelmes belém:$
2011. okt. 18. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!