Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családom "nem ereszt el",...

A családom "nem ereszt el", még mindig kiskorúként kezelnek, nincsenek igazan nagy személyes jogaim! Mit tegyek? 18F

Figyelt kérdés

Nincsenek túlzottan nagy személyi jogaim, azaz nem mehetek el SOHA bulizni, felszedni egy jó csajt egy estére (alkalmi kapcsolat), ha elmegyek abba a kocsmába ahová elengednek havonta kétszer, fel kell hívnom édesanyámat hogy "Igen anya,megyek haza, tudom, 10 re haza is érek" stb Minden léptem nyomon követik, NULLA magánélet és önrendelkezés annak ellenére hogy nagykorú vagyok, elvégzem a kötelességem (remek tanuló vagyok), valamint volt egy egy éves kapcsolatom is! Nos, azt sem engedték kezdetben de nem érdekelt a dolog, a csajhoz át is mentem aludni az első éjszakánkon, utána a másik éjszakara, míg nem beletörődtek


SZERETNÉK KICSAPONGANI, mint a többi fiú! Szeretném MEGÍZLELNI az életet! Erre most van itt az alkalom, mert ha nem lépem meg, kimaradhatok sok jóból, no azt nem szeretném semmiképpen! Mit tehetnék?


2011. okt. 18. 20:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
38%
Kérdező, te egy nyámnyila "cicafiú" vagy.
2011. okt. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Amikor összejöttünk, nem tudtam.

És nem lenyámnyilázni akartam a Kérdezőt, csak biztatni, hogy ha úgy érzi, teljesíti otthon az elvárásokat, akkor vívjon ki "jogokat" magának. Akár megbeszéléssel, akár ha úgy nem megy, némi önfejűséggel. Pláne ha összejön egy vele egykorú lánnyal, akit kevésbé korlátoznak, a csaj nem lesz elájulva, hogy az újdonsült párjának 10-re otthon a helye hétvégén is.

14.38

2011. okt. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
(Nyilván egy 14 évesnek más tanácsot adnék)
2011. okt. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
igaza van az utolsó kommentelőnek.minden esetre Én adtam neki bőven de kitörölte...Jó volt benne egy poén ami nem oda illet.De látszik hogy ez vmi fagyerek vagy nemtudom...
2011. okt. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
38%

fagyerek :D


Egyébként nem értem ,hogy sok lánynak miért az ilyen "fiúk" kellenek mint a kérdező.

2011. okt. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyi!

Menj el melózni, aztán költözz haverokkal albérletbe. Onnantól, hogy önellátó vagy nem kell engedélyt kérni! Vagy tényleg menj kollégiumba. Amíg otthon élsz addig meg tartsd be a szabályokat. Ennyi.

23N

2011. nov. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Eljarkalsz bulizni?? Asszed pre vagyany vagy?! Hallod... szuloket elkuldeni etterembe, moziba isten hirevel, csinalni hazibulit es hazai palyan kefeni a csajokat, szerinted az amerikai tinik mit csinalnak??? Tudod, nem csak azt kene tanulni ami a tankonyben van mert az szqrt sem er az eletben
2014. jan. 22. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Történt azóta változás?:)
2017. júl. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Van ilyen. Én a szülőket is megértem, hogy aggódnak, eléggé f*s világ van; de azért kéne valami kompromisszum. A szülők dolgába nem gondol bele senki, csak nagyképűen osztjátok az észt. Ha egy szülő 100 éves, a 80 éves gyerekét is félti (a normális). A szülők ilyenek (bár a fenti eset nyilván beteges).
2018. szept. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!