Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet ez a kapcsolat? Én...

Mi lehet ez a kapcsolat? Én érzem ezt különlegesnek? Soha nem alakult ki szerelem kettőnk között, csak erős vonzalom és szenvedély! Hogy lehet még 4 év eltelte után is ilyen erősek ezek az érzések? Vagy ez már más? Nem élünk kapcsolatban.24/L

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 10:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
80%
nekem is volt olyan pasim,akit imádtam,jó volt hozzábújni,mindent meg tudtunk beszélni,a szívem csücske volt,ha épp facérok voltunk,jókat d.ugtunk is de sose jártam volna vele mert nem ő volt az igazi,én se neki,és linkóci volt. amikor én igazán szerelmes lettem,egy ideig megmaradt a barátság,majd őp is megtalálta a párját,és dolog szépen elmúlt. de ez így a jó.
2011. okt. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
35%
De honnan tudjátok,hogy igazi,vagy nem igazi?
2011. okt. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
85%

Nincs 1 db igazi! Sok igazi van! Az egyikkel szenvedélyben, a másikkal kiegyensúlyozottságban, a harmadikkal szexben vagytok tökéletesek.

Nekem is van ilyen "nagy ő", (akivel persze sose voltunk egy pár..) De mivel elég racionálisan gondolkodom, azt is tudom, hogy azért vonz ennyire mert nem ismerem, soha nem voltam vele, az összes vonzó tulajdonságot őhozzá társítom. DE, a felesége megcsalta egy másik pasival, a jelenlegi nője is már többször kidobta. Úgyhogy annyira talán mégsem tökéletes...:)

2011. okt. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Akkor én most szerelmes vagyok, vagy szenvedélyesen vágyok egy lányra?

A titokzatossága vonz, ahogy a társadalom felett jár és nem vesz részt a rangján aluli dolgokban. Hihetetlen hatással van rám, leblokkolok; ha véletlenül mellém ül a buszon nem tudok egy értelmes mondatot sem kinyögni, de nagyon vágyom rá.

2013. júl. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

utolsó: a szerelem és a szenvedély között a különbség az,hogy a szerelmeddel éjjel-nappal együtt lennél,de ha csak szenvedélyesen vonzódsz valakihez,akkor nem vágysz vele párkapcsolatra.


nekem is volt ilyen. a pasit mai napig imádom! egy édes pofa,nagyon jó barát,jó volt az ágyban,az évek során többször összegabalyodtunk,de soha nem élnék vele párkapcsolatban mert arra nem "jó" nekem,nem olyan pasira vágytam

2013. júl. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!