Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy éljem túl ezt a csalódást...

Hogy éljem túl ezt a csalódást? Már másfél éve ez van

Figyelt kérdés

Mikor jelentkezni kellett felsőoktatásba, a szüleim nem engedtek arra az egyetemre amiről 5 éve álmodoztam. Egyszerűen megtiltották, hogy oda menjek. Messze van a lakóhelyemtől és féltettek (nem a pénz miatt). Ennek már két éve, és még mindig nem tudom feldolgozni, hogy nem ott tanulok ahova menni akartam. Csúnya ilyet mondani, de ezt nem tudom megbocsájtani nekik. Nagyon rossz, mit tegyek, hogy jobb legyen? Hogy ne ez járjon az eszembe minden nap, hogy most ott is lehetnék a másik egyetemen, és tök jó lenne.

19/L


2011. okt. 19. 11:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
ennyi életképtelen nyámnyilát!!!
2011. okt. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Én is közgázra járok, pedig föcire szeretnék :(
2011. okt. 19. 14:47
 13/15 A kérdező kommentje:
És aki az életképtelen nyámnyilát írta: látszik, hogy a te szüleid nem olyanok mint az enyémek. Szerintem téged sose zsaroltak, fenyegettek érzelmileg, és hasonlók. Könnyű mondani, hogy álljak a sarkamra, de ha megtenném, lehet többet nem is beszélnének velem. Ezt pedig nem szeretném, mivek csak ők a szüleim.
2011. okt. 19. 14:50
 14/15 anonim ***** válasza:
akkor is te vagy a hibás,hisz hagyod magad zsarolni. 19 vagy,nem kisbaba. így akarsz élni? és ha majd nem tetszik nekik a párod akkor kidobod? állj a sarkadra
2011. okt. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Akaratgyenge vagy. 19 évesen már nem kéne ilyen kislányosan szipogni. Jogilag felnőtt vagy, te döntesz az életedről. Mindig lehet majd másokat hibáztatni mindenért, aztán mire mész vele? Semmire.
2011. okt. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!