Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másfél év után derült ki,...

Másfél év után derült ki, hogy a barátom házas ember! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt.Már az eljegyzés is szóba került,sőt ő sokszor hangoztatta,hogy mennyire szeretne babát tőlem.

Közeli a kapcsolatunk,sokat vagyunk együtt,nagyon jól kijöttünk ezidáig.

Afrikai származású,csak év végén megy haza egy hónapra és aztán mindig jön haza.Fel sem merült bennem eddig,hogy bármi vaj lenne a füle mögött,hisz szinte már együtt élünk,ismerem a mindennapjait.

Nem szokásom a párom iránt kutatni,igy sose tettem a másfél év alatt.Szerdán fordult először elő,hogy zenék után kutattam,amiket nem rég töltöttem fel laptopjára.

A "zene"nevű mappába volt elrejtve egy "Édeseim"nevű mappa.Furcsának tűnt.Belenéztem.Bárcsak ne tettem volna.Egy világ omlott össze bennem.

Képek voltak róla,egy fekete nőről (aki valószinűleg a felesége) és egy pici babáról.A képeken ölelkeznek,csókolják egymást,ott a gyűrű az ujjukon,boldogok,még az esküvőről is van néhány kép.A baba talán 3 éves lehet.

Mit csináljak?:( Teljesen ki vagyok.

Gondolom a feleség nincs soha gép/internet közelben,talán nincs is neki gépe.Néha szokott beszélni egy nővel telefonon,de mindig azt mondta,hogy az anyja volt,vagy valamelyik lány testvére...

A családjával is beszéltem már,tudnak rólam.Tagadta ezelőtt,hogy lenne gyereke és bárki az életében a családján kivűl...

Hogy lehet valaki ennyire aljas???Teljesen összetörtem.


2011. aug. 6. 19:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
28%

Magadnál vagy?

"Képek voltak róla,egy fekete nőről (aki valószinűleg a felesége)"


Vagyis lehet mondjuk a volt barátnője, volt felesége, a testvére, vagy bárki más. És te rögtön aljasozod, jó kis kapcsolat lehet köztetek.

Arról nem is beszélve, hogy afrikában sokfele több feleséget is tartanak, ez a szokás. Erről tudhatnál.

2011. aug. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%

Szia, először is fel a fejjel!

Ezek szerint, teljesen biztos vagy abban, hogy családos?!

Ha így van akkor, én tuti elhagynám, aki így átver egy embert, jobban mondva kettőt.

Nincs tekintettel sem rád, sem a családjára...pffff....

Mit lehetne még tőle elvárni...?!

2011. aug. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Ez nagyon durva basszus... szakitottál vele ugye?
2011. aug. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Ez nagyon durva. Én is megbántam, hogy nem kutakodtam a párom után amikor is egyszer csak kiderült, hogy van egy le nem zárt kapcsolata. (igaz "csak" félév után) Bármennyire is szereted szerintem nem fogja feladni érted a családját, különben nyoma sem lenne semminek sehol.
2011. aug. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem ülj le, és beszéld meg vele. Az egyik válaszadó írta, hogy lehet hogy a volt felesége, vagy hogy ő egy olyan kultúrát tart szem előtt, ahol több feleséget is tartanak, mert ez a normális arrafelé. :)

Kérdezd meg :)

2011. aug. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
Megkérdezted őt erről a dologról?
2011. aug. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
48%
Akárki is a nő, a gyerek idősebb, mint a veled való kapcsolata... :-S
2011. aug. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%

Először is nyugodj meg, fel a fejjel. Ha lehiggadtál, gondold végig, hogy mit szeretnél. Elfogadod, hogy örökre második vagy, esetleg van benned büszkeség, és keresel egy normális pasit.

Ha ez megvan, kérdezz rá. Valószínűleg mindent tagadni fog, mert ha már nem jelentenének semmit számára, legalább egyszer említette volna őket.

Aztán pakolj össze, és fel is út, le is út!

Sok sikert a következő kapcsolathoz, remélem, találsz egy normális pasit!

2011. aug. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom,én tuti dobnám.Kitudja még kikkel kavart rajtad kívül vagy bármi.
2011. aug. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nekem mesélt a volt barátnőiről.Mind a magyarokról és egy afrikai lányról,aki el hagyta,de képet is mutatott,de ez nem az a nő.

Afrikában csak a muszlimoknál szokás több feleséget tartani,de ő nem muszlim.Kereszténynek hivja magát...

Szakitottam vele másnap.Nem tagadta a dolgot.Könnyen elengedett magától.

Csak én nem érem be ennyivel.Szeretném,ha vissza kapná mindezt :( Más fél évet pazaroltam a semmiért..

2011. aug. 6. 19:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!