Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy házban laknátok anyósot...

Ha egy házban laknátok anyósotokkal és ő szó szerint megnehezítené az életeteket, a párotok viszont képtelen lenne rendet rakni, elköltöznétek a gyerekkel?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 10. 10:14
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Indulásból soha nem költöznék anyósékhoz...pedig kedves és tényleg szeretem. de akkor is.

Anyóstól olyan távol, hogy házi papucsban ne tudjon átjönni.

Szóval költöznék

2010. ápr. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha huzamosabb ideig így menne, és ő láthatólag az anyjával tartana, akkor lehet. De ha szeretem a párom, akkor kitartanék még egy kicsit, amíg lesz pénz albérletbe költözni...
2010. ápr. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Én sem költöztem volna soha anyóshoz, pláne úgy, hogy gyerek is van. Jobb, ha elmész onnan és megpróbáljátok rendbehozni a házasságotokat, mert a gyerek sínyli meg majd legjobban a macska-egér harcot amit anyósoddal folytatsz.
2010. ápr. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

Hajjaj!...

Nagyon sokan és nagyon sokat tudnánk anyós-ügyekről beszélni-írni!

Ahogy itt mondta az egyik válaszoló, az anyóst akkor lehet szeretni, ha a lehető legtávolabb él tőlünk.

Első anyósom mégcsak nem is velünk, hanem a szomszédban lakott, de folyton ott lógott nálunk, és még arra is megjegyzést tett, hogy hány szem babot teszek a bablevesbe, és ez nem vicc, és nem is kitaláció!

Azt mondta a férjemnek, hogy micsoda "pazállós" a felesége, minek annyi bab, ő a "felivel" is jobbat csinált!

Ez persze csak egy hülye példa, (de ez volt az utolsó csepp a pohárban, és elmentem tőlük), képzelhetitek miket dalolt a gyereknevelésrőlm háztartásról, stb.!

Második anyósomat imádom, persze őt háromszor egy évben látjuk, de ő még az előző házasságomból való gyerekekkel is úgy viselkedik, olyan kedvesen, mint a saját unokáival! Persze, mi Párizsban lakunk, ő meg Marseillesben...

Úgy gondolom, kedvds kérdező, ne várd meg, míg a dolog teljesen tönkreteszi a házasságotokat, mert sajnos, ez lesz a vége! Beszélj a férjeddel, mondd meg neki őszintén, hogy nem bírod tovább, és válaszania kell, mert te gyerekestül odábbállsz!

Próba, szerencse...

És sok sikert!

2010. ápr. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, a sarkamra fogok állni és költözünk !
2010. ápr. 10. 11:41
 6/9 anonim ***** válasza:
Oda se kellett volna költözni,van egy olyan mondás,jobb távolról szeretni,mint közelröl gyülölni.
2010. ápr. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
koffer, dobozok, pápá Mama...
2010. ápr. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Sikerült elköltözni? Mi lett veletek azóta?

2010. szept. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szia, végülis nem mentünk el, a férjem végre lerendezte a kedves mamát, azóta csak akkor talákozunk, ha muszály, és így jól megvagyunk. Ő fent, mi lent, szóval tulajdonképpen nem tud nagyon belémkötni, ha meg lejön, akkor hamar lekoptatom.
2010. szept. 9. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!