Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hozzátok hogyan viszonyulnak,...

Hozzátok hogyan viszonyulnak, viszonyultak a szüleitek mikor 16évesek voltatok? Engedékenyek?

Figyelt kérdés

azért kérdem, mert nyárára tervezzük 17 18 barátnőmmel és barátmmal hogy elmegyünk a tengerre. Pénzzel nincs gond, mert összegyűjtöttem, és a legtöbben már 20 22 évesek, tehát nagykorúból is van elég.

Titeket elengednének, elengedtek volnae? Én még nem kérdeztem rá, de nagyon félek. Eléggé féltenek, pedig tényleg vigyázom magamra...


2010. jún. 30. 18:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szülő függő :) az én szüleim szinte semmit nem engedtek 18 éves koromig, de ettől még nagyon jó szülők és szeretem őket!
2010. jún. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

szia:)


az én szüleim elég engedékenyek,de én viszont pont olyan vagyok,h "oké elengednek akárhova,de én meg nem megyek..."ha mondod,h van közetek nagy korú is,akkor biztos elengednek:)kérdezd meg;)

2010. jún. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
nekünk 16 évesen a tengert nem engedték. amint betöltöttük a 18at, mehettünk a tengerpartra, de addig a baalton volt a kilátásban, hogy autóval 2 óra, bármi baj van ugorhassanak. nem ismerem a szüleidet. ha ismerik a barátaidat, lehet, hogy megengedik.
2010. jún. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Balaton :) hozzánk ugyanannyira van, mint a tenger :P erdélyi vagyok :)

hát az a baj, hogy a kicsi vagyok és nagyon féltenek :( de voltam már valami 9 évesen a tengeren, a Balatonon is jópárszor de táborban mindig. Most is sokan mennénk, mint táborban, csak annyi, hogy ebből a 17 emberkéből kb 7et ismernek. De azokkal jóba vannak. A nagy tesóm szerint nem fognak elengedni :( Nem merek rákérdezni, félek hogy tényleg azt mondják, hogy nem :(

2010. jún. 30. 18:46
 5/15 anonim ***** válasza:

16 évesen biztos nem engedték volna meg:S


Most vagyok 18 és most lett volna az első, hogy elengedjenek külföldre. De végül nem jött össze:(


Miért nem mentek a Balcsira??? Oda elengednének.

2010. jún. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
mondom erdélyi vagyok :) Tehát a Balaton külföldön van, a tenger nem. A Balatonhoz át kell menni a határon...szóval a tenger jobban összejönne
2010. jún. 30. 18:58
 7/15 anonim ***** válasza:
Engem sehova nem engedtek, még úgy sem, hogy szilveszterre a 10kmrre lévő városba. Az sem érdekelte őket, hogy ott van a buli, ha nem mehetek máshova sem tudok menni, mert mindenki ott lesz. :( Pedig ez 5 éve volt, nem az őskorban. Nem hogy nyaralni a tengerre. Remélem téged elengednek.
2010. jún. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Azért a 22 évesek bár nagykorúak, azért nem biztos, hogy felelősségteljesen gondolkodnak.

Én biztos nem engednélek el, ha csak fiatalok lennének ott.

22 éves nem tud vigyázni a 16ra.

2010. jún. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
de nem úgy értem, hogy van egy 22 éves...a 17 emberből kb 3 kiskorú
2010. jún. 30. 19:05
 10/15 A kérdező kommentje:
köztük én is...de nem az a lényeg :( s ha most nem jutok el akkor egész nyáron nem tudok sehova menni :(
2010. jún. 30. 19:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!