Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot adjon egy...

Milyen ajándékot adjon egy apa a fia 18. születésnapjára?

Figyelt kérdés
A névnapját,születésnapját és a karácsonyt csak egy-két nap választja el egymástól,így általában ezekre egy viszonylag értékesebb ajándékot szoktam venni.Az idei névnap-karácsonyi ajándékát is megvettem(meg is kapta már előre),egy barátságosabb árú okostelefont.De azt gondolom,hogy a 18.születésnapot külön illene kezelni,meg aztán olyan ajándékot szeretnék,amire később is szívesen visszaemlékszik,hogy ezt apától kaptam nagykorúságom alkalmából.(az anyagiak sajnos nem elhanyagolhatók)
2011. okt. 21. 20:05
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm,az élményajándék jónak tűnik.
2011. okt. 21. 21:53
 12/16 anonim ***** válasza:
Ismered a barátait,haverjait osztálytársait? Egy meglepetés buli szerintem jó ötlet,csak időben kezdjétek szervezni,hogy sokan értesüljenek minél előbb az időpontról,legyen minden szervezett.Költség hely bérlése,ahol buli lenne ,ha nincs valamelyik barátnak háza.Étel meg ital legyen,ha ez házilag megtudjátok oldani akkor,mindenki hoozon és te is vehetsz.Ha helyiség,akkor egy olyan helyet ahol mindenki saját magának veszi az innit.Zene az feltétlenül legyen.Nem tudom mennyiből jönne ki,de egy meglepetésbuli örök élmény.
2011. okt. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Én meglepetésből nem vennék ékszert/órát, mint ahogy előttem írták páran, kitudja tetszik-e neki vagy nem, szüleim is sokszor félrenéztek ilyenekben annak ellenére, hogy ismerik az ízlésemet xD


Barátom 18. szülinapjára apjától egy dobozt kapott, 18 különböző dolog volt benne, amit az apja fontosnak tartott a felnőtté váláshoz. :D Nem emlékszem mik voltak benne pontosan, de egy doboz óvszer, zsebkés, öngyújtó, ilyesmik. A doboz maga nagyon szép volt, fából van, és volt rá vmi szöveg égetve/gravírozva, nem tudom milyen technika volt :D

De nagyon örült neki :)

2011. okt. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszadónak nagyon köszönöm az ötletet,nagyon tetszik(eredetileg egy ezüst érmére gondoltam,hát azt is beletehetem)és valóban még sokminden mást!
2011. okt. 22. 09:49
 15/16 anonim ***** válasza:
Én örülök, hogy segíthettem :)
2011. okt. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem fizess neki egy szép lányt egy estére.
2011. okt. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!