Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért a testvérem talált...

Miért a testvérem talált 10ezer ft-ot az utcán és miért nem én?

Figyelt kérdés
Neki épp van,nekünk épp nincs...ez milyen igazságtalan:)
2011. okt. 22. 14:25
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Apám néhány éven keresztül szinte havi szinten belebotlott valami ilyenbe. Vagy bankjegy az utcán, vagy sétáltunk, belerúgott valamibe, utólag derült ki, hogy egy több százezres luxus karóra.
2011. okt. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Én többször találok valamit.Mobil telefonokat már nem is számolom ,hogy mennyit találtam.De van két emlékezetes dolog ami mindig eszembe jut,hogy milyen szerencsés is voltam.

Még 2007-ben amikor kijöttem Angliába élni,egy pénteki nap a partiról hazafelé találtam 10,és 20 fontosokban 100 fontot.Szét volt szórva a papírpénz..

Meg most pár hónapja unkából hazafelé este találtam egy nagy pénztárcát benne majdnem 1000 fonttal.itt is volt 50,20,és 10 fontos papírpénzek.Ezt mindenképpen vissza akartam adni a jogos tulajdonosnak,de a pénzen kívül semmi nem volt a pénztárcába.Se egy blokk,vagy név vagy telefon szám..Végül írtam pár cetlit amit a parkban kiragasztottam több helyre,hogy akinek hiányzik a pénztárcája az hívjon fel,mert találtam egyet..Nem írtam meg hogy milyen pénztárca és mi volt benne,mert gondoltam a jogos tulajdonos ha felhív ő pontosan meg tudja majd mondani..De 3 hónap alatt senki nem jelentkezett,így most már úgy gondolom,hogy ez a pénz is az enyém marad..

2011. okt. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Hmmm. De hülye vagy. Egyébként az enyém a pénz , én hagytam el és kérlek jutassátok vissza mert nagyon hiányzik.
2013. dec. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!