Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utálják sokan a szüleiket?

Miért utálják sokan a szüleiket?

Figyelt kérdés
Nem az alkoholista, gyerekverő szülőkre gondolok, hanem azokra, akik látszatra teljesen normális emberek, mégsem bírják elviselni a saját gyereküket. Addig piszkálják, szidják, míg a gyerek végül megutálja őket. Miért van ez? Miért kell nekik egyáltalán gyerek, ha 15-20 év múlva már csak nyűg nekik?
2009. máj. 3. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:
89%

Mert még éretlenek voltak amikor vállalták és nem tudták mivel jár.

De sok szülő sajnos nagyon önző is és csak a saját kényelmével meg jólétével foglalkozik.

2009. máj. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%
Ez jó kérdés! Én is pont így vagyok! Engem nem édesanyám nevelt, de így is szenvedek, meg fojt, agyon piszkál hülyeségekkel(nem barnultam le a napon, nem főztem levest, pedig külön háztartásban élek, és mindenbe a világon beleszól!!)MEGŐRÍT!!!!Sokan vagyunk így ezzel!Lehet azért teszik, mert a saját életük sivár, és unalmas, ezért kell más életével foglalkozniuk!(az én esetemben ez biztosan így van!!!) Valójában az ő életükkel van gond, csak nem veszik észre! Valahogy olyasmi elven, hogyha őt bántják, akkor ő is bánt valakit! Hát és ki más lenne legjobban kéznél:hát a gyerek!(pedig én már 30 vagyok, külön élek, mégis ha "haza" látogatok rögtön kritizálással, ba..gatással kezdi, Hát hülye vagyok én, hogy önként leb...tom magam?)
2009. máj. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én is igy cvagyok ezzel...sajnos.nekm sem jo a kapcsolatom anyámékkal
2009. máj. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!