Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szereti jobban anyukám...

Miért szereti jobban anyukám a paiját mint engem? Mit tegyek hogy jobb legyek a pasijától? :' ( valaki segítsen

Figyelt kérdés
2011. okt. 23. 00:04
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
12
2011. okt. 23. 00:23
 12/18 anonim ***** válasza:

Egyetértek a 00.17-es válaszolóval.

Biztosan nem szereti nálad jobban a pasiját. Mégha esetleg úgy érzed, akkor se. Ne félj :)

2011. okt. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
de én nem értem..akkor mért volt vele egész nap..miért boldogabb vele mint velem lenne.?
2011. okt. 23. 00:30
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

0:17-es vagyok


Nyugi!

Mikor 16 évesen anya randevúzgatott a párjával úgy éreztem ez a férfi tönkretette az életem, gyűlöltem!

Így 29 évesen már higgadtan tudom szemlélni a dolgokat, jó pár éve eljutottam odáig, hogy kifejezetten jóban vagyunk, nagyon szeretem a párját.

Beláttam, anyának így a lehető legjobb hiszen boldoggá teszi, szeretik egymást.


Édesanyádnak is joga van a boldogsághoz akkor is, ha már van gyermeke.

És ha te is szerelme leszel majd megtudod mennyire "megkergül" az ember ilyenkor :)

Ezt ne ródd fel neki hibául, ez csak a szerelem velejárója, inkább nézd el neki.

De csak a barátja miatt biztos, hogy nem fog csökkenni az irántad érzett szeretete!


Ha olyan a viszonyotok, akkor beszélj vele az érzéseidről, félelmeidről, hiszen lehet, hogy mamád nincs is tisztában azzal, mit érzel.

2011. okt. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Az ember gyereke az mindig a gyereke marad. És az anyák legtöbbje élete végéig szeretni fogja a gyerekét. A férfi és a nő kapcsolata teljesen más. Teljesen más az a "szeretet" amit ők egymás iránt éreznek.Az el is múlhat egyszer. de téged az édesanyád MINDIG szeretni fog. Ez sosem múlik el.

És nem csak akkor szerethetünk valakit, ha állandóan mondjuk, kimutatjuk.

Általában a gyerekeknél is eljön az a kor, amikor előbbre való lesz a barátokkal lenni. Akkor majd az édesanyád is kételkedne abban, hogy őt szereted jobban, mint a barátaidat?

Ezért kell engedni a külön életét élni felnőttnek, gyereknek. Attól még szeretik egymást.

2011. okt. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Apa is jobban szereti a párját, mint engem. Ez egyértelmű, vagy, ha nem, velem akkor sem érezteti, hogy szeretne. Pedig hat évig csak ketten voltunk egymásnak.


Ez van, kezdem megszokni. Tegnap is apa előtt sértegetett a nő, ő meg meg sem próbálta leállítani. Nekem ha bármelyik szeretetemet bántja valaki, nekimegyek az illetőnek, apa meg lazán elnézte neki.

2011. okt. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Drágám ne félj, sose fog senkit nálad jobban szeretni. Az anyukád biztos, hogy akár az életét is oda adná érted, csak az a helyzet, hogy bizonyos dolgokat a gyermek nem tud megadni, csak egy férfi. Majd pár év mulva rá fogsz jönni. Tudod anyukád nem csak anya, hanem nő is, akinek hiányzik, hogy egy férfi átölelje, szeresse, bókoljon neki, hogy milyen csinos, stb.... Nekem is van egy kisfiam, imádom, de az apukáját is imádom, mert mind a kettőtől más fajta szeretetet kapok és én is másfajtát adok.
2011. okt. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
23%
Növessz Farkat!
2012. máj. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!