Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk: van remény újra elkezden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk: van remény újra elkezdeni egy kapcsolatot, ha szerettétek egymást a lánnyal, és nem tehettek arról, hogy el kellett válnotok?

Figyelt kérdés

Vagy ilyenen inkább túlléptek, és már nem akarjátok visszahozni, feléleszteni?

Ha két év múlva lenne lehetőségetek rá (a lány keresne), és épp nem vagytok kapcsolatban?

Belekavarni nem fogok, ha már van valakitek.

Csak az minden reményem, hogy egyszer majd... Ha nem lesznek rajtunk kívülálló okok...


2011. márc. 20. 04:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez nagyon egyénfüggő.

Én két éve tönkrement kapcsolaton már túlteszem magam, nagyon is. Azóta annyi minden történhet, hogy úgy látom jobbnak, ha most már nem vagyunk együtt.

Az egy két hónapja tönkrement kapcsolatot könnyebb feléleszteni, de nem tudom, van-e értelme. Sosem tettem.

2011. márc. 20. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De, nem ment tönkre. Szerelemben, és nem szeretetben voltunk kénytelenek szétválni. Mindketten össze vagyunk törve. Később lenne esélyem megoldani ezt a helyzetet, de nem tudom, lenne-e értelme akkor újra keresni. Most nem akarom hallani és látni se, ha már elhatároztam, hogy én leszek az, aki erőt vesz, és lezárja. Másképp nem menne. Tehát itt megszakad majd végleg, nem akarom, hogy tudjunk egymásról...
2011. márc. 20. 06:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze.. miért ne lenne.
2011. márc. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha harag nélkül váltatok el akkor simán lehet.

2 év az elég hosszú idő de ha nincs kapcsolatban egyik fél sem akkor egy próbát meg ér.

Sok sikert.

2011. márc. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!