Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 éves lány vagyok, szüleim...

15 éves lány vagyok, szüleim elváltak és anyukámhoz kerültem. Mit tegyek, ez most komoly?

Figyelt kérdés
Hétvégenként elmegyek tesómmal ( 12 éves, fiú ) apámat meglátogatni. Az a helyzet, hogy apám fogdos, még tesóm előtt is.( A nyílt utcán belenyúl a nadrágonba...stb)Nagyon szeret bennünket, meg minden, de...ez már elviselhetetlen. Attól félek, hogy egyszer megerőszakol. Most akkor pedofil? Mit csináljak?
2009. máj. 4. 08:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg, ezért nem fogják lecsukni.

Gondolom nem tesztek majd feljelentést csak anyukád elbeszélget vele és nem jártok hozzá. Vagy csak ritkán, anyukáddal illetve nyilvános helyre csak pl. vidámpark.

Kérdezd meg az öcsédet, hogy vele nem csinált-e hasonlókat. Lehet őt is zaklatta csak nem mer beszélni róla.

De fontos, hogy mondd meg anyukádnak. Akkor is, ha cikinek érzed. Muszáj elmondani, mert ez nem helyes. És valamit tenned kell, mert gondolom nem akarod, hogy megerőszakoljon.

2009. máj. 5. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Jó sok idő eltelt azóta.. mi a helyzet?
2011. febr. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!