Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szégyellem a szüleimet, velem...

Szégyellem a szüleimet, velem van a gond?

Figyelt kérdés
Pontosabban az édesanyámat és ha tehetem nem mutatkozom vele, de konkrétan sosem mondtam meg neki, de sejtette. Nemrégiben emiatt megsértődött és nem szólt hozzam, mar rájöttem hogy ez nem ért ennyit, hogy a tudtára adjam és változtasson hogy most ekkora a balhé. Később a barátnőmmel beszélgettünk és kihallgatott minket, csúnya dolgokat mondtam róla amiket szinten megbántam de akkor dühös voltam rá mert a barátnőm elott kiabált velem, lehordtam sok mindennek duhomben.bejött a szobába és adott három pofont. Kiskorom óta hasonlitgatnak a batyamhoz hogy ő jobb tanuló kedvesebb okosabb, holott velem ő soha nem volt kedves mindig kirekesztve éreztem magam itthon, én próbáltam mindig a batyamnak segíteni de ő mindig keresztbetett. Körülöttem 3 ember gondolja hogy személyiség gondjaim vannak, hogy túl nagy elvárásaim vannak és hogy beképzelt önző és követelőző vagyok.. Ha ez így is van, én mar ezen hogy valtoztathatnek? Ha Mindenki gyűlöl ? Előre is köszönöm a válaszokat , bocsi a formatumert telefonrol gepeltem a kérdést:)
2011. okt. 24. 18:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

dehogy késő!

én 24 vagyok van már gyerekem, és én is így éreztem ennyi idősen...pedig nem volt csúnya anya soha, de ezt akkor nem úgy láttam...nagyon szégyenlem magam hogy így éreztem, én is néztem más anyukákat és hasonlítgattam.

De ez hülyeség, most hogy van már gyerekem, belehalnék ha így érezne gondolkodna rólam, én szültem meg, én nevelem szeretem mindennél jobban...de kamaszkorunkra ezeket mind elfeljetjük mennyi mindent tettek értünk.

sose késő, menj oda hozzá még ma, csak adj neki egy puszit, vagy valamit lépj, sose tudhatod mit hoz a holnap, aztán bánhatod életed végéig.

majd írd le mi volt

2011. okt. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Arra gondolj, hogy ő ezt a nem érdekled dolgot csak mérgében mondta ami csúnyákat te mondassz rá mérgedben.

Ráadásul nem ő bánt téged, hanem te őt. Lehet, hgoy tini hisztiről van szó, de azért elég gyerekes, ha azért mert hogy néz ki anyud, ezért szégyelled.

Vagy nem jó a kapcsolatotok más téren sem, mert ez így magában elég ciki részedről valóban. Arra kellene gondolnod, ami mindent tesz érted. Ellát, felnevel, csak sok tininek ez természetes. .. és tudjátok mit az anyának is az, de ez még nem jelenti, hogy nem örülne egy két jó szónak.

Bocsánatot kérni igen nehéz, de sok esetben sosem késő !!!

Kérj bocsánatot, és hogy mérgedben mondtad amit mondtál, és közben gondolkozz el mélyen mit is éreznél, ha anyuddal történne valami nagy baj. Hogyan is éreznéd magad, hiányozna e. Remélem hiányozna, remélem beletudsz gondolni mi mindent ad neked, ezekre gondolj, és szeresd őt, ne a kinézete miatt. Még a kinézetén is változtathatsz, de nem idegesen, mérgesen, hanem amolyan fiatalos lendülettel, hgoy ugyan anyu próbáld már ezt meg azt fel, hátha jól áll, legyen már egy lányos napunk.

Segíts neki, próbálkozz kedvesebb lenni.

2011. okt. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
amúgy miket hallott meg amiket barátnőddel beszéltél?
2011. okt. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
+ segíthetsz neki otthon, lássa rajtad hogy tényleg változtatsz a dolgokon. Tudom hogy ez egy nehéz időszak, lassan főleg egy lánynak, akiket kétszer annyira féltenek, meg hát lassan tombolnak a hormonok is, de anyukád csak egy van.
2011. okt. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Mondta hogy pakoljak el magam után mert ő nem a csicskam, és mondtam a baratnomnek hogy mindenki dolgozik valamit ha nem latja el az itthoni dolgokat menjen dolgozzon, és azt is mondtam hogy vaddisznó és hasonlókat.. Szörnyen bánom utálom ezt az időszakot amikor mindent a saját hibambol tanulok meg és mindenki azt varja hogy mindent tudjak de csak akkor jövök rá amikor mar régen rossz a viszonyunk..
2011. okt. 24. 19:15
 16/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megpróbálok kibékülni..
2011. okt. 24. 19:19
 17/21 anonim ***** válasza:
Értem, csak magamat tudnám ismételni amiket írtam korábban 85%-os hozzászóló, de mások is jókat írtak mit kéne tenned. Kérdés ha már megbántad, képes vagy e nyitni, és tenni is a változásért.. szerintem igen. Akár már most elkezdhetnéd, beszélgess vele, egy puszi, figyelmes gesztus, vagy ha úgy érzed lehetsz egész konkrét is és bocsánatot kérhetsz.. ahogy jónak érzed, de szerintem lépj valamit, mindkettőtöknek jót tesz majd
2011. okt. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Ha konkrét akarsz lenni, ami nagyot lendíthet hogy lemondod neki, hogy belátod azt hogy milyen hülye voltál, és hogy nagyon bánt már a dolog. Ha ezzel nyitsz szerintem rosszul nem jöhetsz ki belőle.
2011. okt. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Ma reggel suli elott elmondtam neki mennyire sajnálom és hogy nem gondoltam komolyan és hogy nem akarom hogy utaljon., megolelt és aztmondta hogy mindig szeretni fog.. Imádom az anyukamat, szerencsére meg időben eszheztertem!:)
2011. okt. 25. 07:41
 20/21 anonim ***** válasza:
Szuper! :)
2011. okt. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!