Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden valószínüség szerint...

Minden valószínüség szerint anyósom megcsalja apósom, csak én tudom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
figyeltem anyósom mert sokszor több mint 5 órát töltött el az autó a tescoparkolóban....pasija van.Az apósom külföldön dolgozik a párom is.Mit tegyek?
2011. okt. 24. 20:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
72%

1, Minek figyelted?

2, Honnan tudod, hogy pasija van? Még ha egy férfivel beszélget, az sem jelenti azt, hogy a "pasija".

3, Miért nem lehet, hogy egyszerűen csak ott parkol, mert mondjuk az ingyenes?

4, Elhiszem, hogy nagy teher, de ne foglalkozz ezzel, egyrészt egyáltalán nem biztos, hogy van valakije, másrészt nem sok közöd van hozzá (Azért én azt nem írnám, hogy semmi, mert attól jóval több, de ne szólj bele!)

2011. okt. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
68%
Mit tegyél?Semmit.
2011. okt. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Honnan veszed, hogy megcsalja? VAN olyan ember, aki képes öt órát eltölteni egy Teszkóban...
2011. okt. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
sógornőm férje is rajtakapta már....úgyhogy elég egyértelmű
2011. okt. 25. 10:00
 15/15 anonim ***** válasza:
11%
Minden valószínűség szerint? Akkor most mivan?Mondjátok el és nézzétek mit csináltatok,a családdal.És legalább,jól lebőgtök!
2011. okt. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!