Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan neveljek két kisgyereke...

Hogyan neveljek két kisgyereket egyedül?

Figyelt kérdés
Elváltam és most átmenetileg a szüleimhez költöztem vissza, de mi legyen most?? hogy lesz most nekünk saját életünk? saját otthonunk? Milyen lehetőségi vannak egy két gyerekes anyukának aki még gyesen van?? és utána? minimálbérből mit lehet kezdeni? Kérem aki már tapasztalt hasonlót, írja meg hogy hogyan állhatnék fel a padlóról....
2011. okt. 24. 23:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
79%

11:11

Tudod az emberek azert szoktak elvalni, mivel annyira boldogok, hogy mar nem birjak ezt elviselni, feldolgozni, es oromukben elvalnak! Tul sok volt nekik az a szeretet, es torodes, amit a tarsuktol kaptak meg a kapcsolatukban, s igy inkabb elindulnak a sajat utjukra, es keresik a nehezsegeket.

2011. okt. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
88%
Talán azért vált el,mert más választása nem volt.Jobb ha a gyerekei lelkileg szenvednek?én is elváltam2 év kellett,h talpra álljak anyagilag.Megtaláltam az igazit is.
2011. okt. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Semmi köze a kérdéshez, de azért leírom. A válás oka az volt, hogy a férjem megcsalt. Nem is egyszer. Az első után azt mondtam próbáljuk meg folytatni, de pár hónap múlva újabb nője volt. Nem maradtam tovább. És emellett még ivott is rendszeresen. Nem vagyok bolond hogy maradjak...
2011. okt. 29. 13:06
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Mi újság veletek?

2013. jan. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 kormi26 válasza:
100%
Ha beszélsz nyelvet két kisgyerekkel is ki lehet menni ,van ovoda bölcsöde.A gyerekek könnyen megtanulják még az idegen nyelvet.Nem tudom mi a szakmád de tanulhatsz is míg gyesen vagy.
2014. aug. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!