Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan adjam tudtára, hogy...

Hogyan adjam tudtára, hogy tudok arról, hogy lopott tölem?

Figyelt kérdés

Egyik nap feljött a barátnöm meglátogatni. Mivel megígértem neki 1-2 dolgot, hogy odaadom neki, elökerestem és odaadtam ingyen, én úgysem használom. Kérte, hogy adjak neki egy zacsit, amibe beleteheti. Ebben eddig ugye még semmi nincs. Adtam. Megkérdezte, hogy körülnézhet-e a szobámban. Mondtam, hogy persze (nem fogtam gyanút, hiszen a barátnöm). Nekem sajnos dolgom akadt, mert mostam éppen, ki kellett teregetnem és a kislányomat megetetni. Egyedül maradt a szobában. Aztán mikor távozóban volt, láttam, hogy össze van kötve a zacsi és eléggé "púpos". Mivel fehér volt a zacskó, átlátszott, hogy az egyik felsömet titokban beletette. Nem szóltam neki, nagyon kínos volt így is.


Hogyan adjam mégis tudtára, hogy tudom, hogy elvitte, de mégse legyen bántó?

Mert az más, ha elkéri vagy megkérdezi, hogy kell-e, szívesen neki adom, de ez így olyan.... le sem tudom írni. És joggal feltételezem, hogy más is volt a zacsiban, amiröl nem tudok, vagy csak akkor fogom tudni, ha keresem és nem találom.

Vissza nem akarom kérni a felsöt, csak hogy tudja, hogy nem úszta meg.


2011. aug. 24. 07:18
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Katikám, a rózsaszín felsőm az nem kicsi rád? Tudod, az amin az a masni van. Én kicsinek találtam a te méreteidhez, azért is nem adtam oda...
2011. aug. 24. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után még barátnőnek nevezed, és nem akarod megbántani ? Nem biztos, hogy megérdemli a jóindulatod, sőt...
2011. aug. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom nekem nem férne bele ez az egész egy barátságba.Na de mindegy is.

Szerintem kérdezz rá,hogy:Szia Rita nem láttad a piros felsőmet?Azóta keresem hogy nálunk voltál.

2011. aug. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon bajos vagy!:)Azon aggodsz, hogyan tudasd vele, hogy meglopott es tudod, de ne legyen banto!

Nem semmi!

Nekem nem kellene ilyen baratno!az ilyen mar nem abba a kategoriaba tartozik!

A helyedben nekem is kellemetlen lenne, en nem szolnek neki csak tobbe nem keresnem a tarsasagat es ha ki akarna puhatolni az okat, ekkor mondanam meg!

2011. aug. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Utoslaó jól írta....Pont így kérdezd meg...

Majd írj mi lett a vége.Szerintem lefogja tagadni.Az ilyen nem barátnö...Ezekután nem fogsz benne bízni.....Se egyedül hagyni.Èn sem tenném!

2011. aug. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
az ilyen barát nem barát ne foglalkozz azzal h megbántod állj elé és mond meg neki h láttad...
2011. aug. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Jót nevettem pár hozzászóláson :D Nagyon frappáns!

Igen, sajnos még így is megpróbálok normális lenni, talán túlzottan is. Azért írtam, hogy a barátnöm, mert eddig annak tartottam, 11 éves barátságról van szó, ezért iszonyatosan sokkolt. Ha nem látom magam, el sem hiszem. Lehet, régebben is csinált ilyet, de arról nincs bizonyíték. De mindenképpen megszakítom vele a kapcsolatot, csak elötte szeretném ha tudná, hogy lebukott.

2011. aug. 24. 07:35
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Tyűű..11 év.Már ne haragudj,de lehet hogy szétlopta az egész házadat(na jó kisebb dolgokat).

az egyik válaszoló voltam.

2011. aug. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
11 év az tényleg sok idő szerintem mindenek előtt próbálj meg vele beszélni az is lehet h beteg kleptomániás vagy akármi...
2011. aug. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
96%

én nem mernék szólni, valahogy nem szeretek senkit kínos helyzetbe hozni és ez által le is nyelem a dolgokat.

Az a baj hogy a barátnő nem érzi kellemetlennek a dolgokat és biztos hogy le fogja tagadni, meg majd még ő fog megharagudni rád, hogy megvádoltad.

De mindenesetre ne nagyon keresd a társaságát.

2011. aug. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!