Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám elutazik, hogy dolgozz...

Anyukám elutazik, hogy dolgozzam fel?

Figyelt kérdés
Jövő héten fog elutazni egy idegen országba dolgozni kb.1-2 évre.Azzal magyarázza hogy a családnak lesz így jó mert pénzt keres.De anya nékül 1-2 évig hogy lehet kibírni?Egyedül,egy idegen országban,semmi ismerős nélkül.13 évem alatt mindig apukámat szerettem jobban,mert anyu szigorúbb volt.Régebb belegondoltam hogy milyen jó lenne ha anyu nem lenne itthon és azt csinálnék amit akarnék.Hát ez most 200%-osan megváltozott.
2011. okt. 25. 17:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
72%
Ha vele mennél, kihagynál egy évet?
2011. okt. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
72%
Biztosan rossz lesz az elején. De az is biztos, hogy ez a távollét nem folyamatos, kb. fél évente, azért haza szoktak jönni szabadságra 1-2 hétre, tehát ne az 1-2 év, hanem a pár hónap végét várd, és akkor már nem annyira nehéz!
2011. okt. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 bánomisén ***** válasza:
100%

Szerintem nem leszel anya nélkül 1-2 évig, van internet, skype, tudjátok tartani a kapcsolatot akár minden nap. Haza is tud jönni látogatóba, és majd ha úgy alakul, hogy megteheti, biztosan ki tudtok ti is utazni hozzá.

Fel a fejjel, nem maradsz ilyen hosszú ideig anya nélkül, csak most nem lesz veled személyesen egy ideig.

2011. okt. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
nem hagyhatok ki egy évet a suliból.Most is ez az elutazós téma megy anyum és apum között
2011. okt. 25. 19:05
 15/15 Hcskaa válasza:
Annak énis örülnék ha elutazna pár évre mert csak a baj van ha itthon van
2013. nov. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!