Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az oka annak ha egy lánynak...

Mi az oka annak ha egy lánynak 22-23 évesen még soha sem volt barátja?

Figyelt kérdés
Egy kérdésben olvastam erről, és azt írta valaki hogy tuti defektes, vagy csúnya. Tényleg lehet valami defektje?
2011. okt. 26. 11:42
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Nekem 23 évesen volt először kapcsolatom, de nem bánom. Már lehetett volna előbb is, mert sok fiúnak bejöttem, de valahogy egyik sem jött be nekem (lehet válogatós vagyok), vagy akinek bejöttem és fordítva is, abból nem lett semmi.

Pedig az átlaghoz képest kicsit jobban nézek ki (hosszú sötét haj, ovális nőies arc , homokóra alkat vékony!)de akik ismernek mind azt mondják, hogy ha nem ismernének engem, nem mernének odajönni hozzám :P

Amúgy nem voltam soha bulizós, nem vagyok egy rámenős lány, talán kissé visszahúzódó vagyok, de nem vagyok halk vagy balfék, csak nem vagyok nyomulós cicababa.


Amúgy rengeteg nagyon ronda nőnek van barátja, szóval ez nem a szépségtől vagy a defektességtől függ.

Elég annyi, ha valaki nem bulizós és nem pasizós, illetve nem fut össze a nagyő-vel.

2011. okt. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Na igen, Jessica Alba tényleg olyan akit mindenki szépnek mond. Én is valamiért a legszebb nőnek tartom....Hogy miért fogalmam sincs. Anno mikor először hallottam róla már úgy emlegették "a legszebb színésznő", akkor megnéztem hogy kicsoda is ő, és onnantól kezdve szépnek tartottam. Jó, így megnézve nem tudnám megmondani mi a szép rajta (habár a latin csajok szépek, és Jessica is az félig ha jól tudom valahogy az összhatása jó) de nincs rajta amit ki tudnék rajta emelni.
2011. okt. 26. 16:26
 23/25 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Szerintem tök átlagos nő. Nem szép. Olyan int egy indián keverék. Ne a sminkelt retusált képeket nézzétek.

2011. okt. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Szerintem meg aki jessica albáról azt meri mondani hogy nem szép sőt ronda annak nincs fogalma a női szépségről!Bezzeg olyat nem mutattál aki szerinted szép mert tudod hogy úgyis le lettél volna pontozva hogy sz*rt se értesz az egészhez!Jessica Alba igenis szép és csinos nő és ha nem tudnád még egy indián nő is lehet szép!A szépségnek szerencsére nincsenek ilyen feltételei hogy mert indián nem lehet szép ekkora marhaságot.
2012. szept. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Én is defektes vagyok. Jöjjünk össze valahogy.
2013. dec. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!