Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Teherbe estem ilyen körülménye...

Teherbe estem ilyen körülmények között. (? ) Ti vállalnátok a babát?

Figyelt kérdés

5 éves kapcsolatomnak lett vége, lassan közel egy éve.

A szakítás után nem sokkal megismerkedtem egy fiúval, akivel nagyon megkedveltük egymást, de sokáig nem olyan erős kompromisszumokon alapult a kapcsolatunk, mint az előző párommal, mégis mindig egymás mellett kötöttünk ki.

Védekezés mellett teherbe estem, tegnap csináltam tesztet, holnap megyek a nőgyógyászomhoz. A párom szeretné megtartani, szeretne családot, jól keres és a szülei is minden támogatásukról biztosítottak.

Én még sem tudom mit tegyek... Abortusz ellenes vagyok, de most nagyon megijedtem és túl fiatalnak tartom magam 23 évesen arra, hogy ilyen szinten elköteleződjek. Az anyai ösztönök viszont már most megszólaltak bennem. Mit tennétek a helyemben?


2011. okt. 26. 14:46
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
52%
Tartsd meg és örülj neki. Ennyi idősen én is vaciláltam és mindig találtam kifogást, hogy miért nincs itt az ideje, most meg 35 évesen még mindig gyerek nélkül vagyok. Most örülnék, ha lenne már egy pár éves gyerekem, kis reménysugaram. Még most sem zárom ki, hogy legyen, manapság sokan szülnek ennyi idősen, de gondolj bele, mi van ha később nem tudsz teherbe esni és vágyódsz rá.
2011. okt. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
61%
ha egyedül is tudsz neki lakást, ételt,ruhát rendes körülményeket biztosítani akkor vállald be.
2011. okt. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
49%
Megtartanám!
2011. okt. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
60%
Ezt neked kell eldöntened. Én a helyedben megtartanám. 23 éves vagy, van egy párod aki szeretné ha megtartanád, a szülők is támogatnak benneteket.... És ha már így adta a sors hogy úton van a baba hát fogadd el, hiszen te is írtad hogy abortuszellenes vagy és már csilingel az anyai ösztön. De hozzáteszem még egyszer hogy te kell eldöntsd illetve ketten kell eldöntsétek hogy mi legyen. Kívánom neked hogy sikerüljön helyesen dönteni.
2011. okt. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
50%

egyértelműen megtartanám.

Egyrészt azért mert ő az első, másrészt azért, mert biztos szociális-anyagi háttere van a felcseperedéshez.

2011. okt. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
49%
Megtartanám.
2011. okt. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
50%

Miért csak azokat pontozzák le,akik elvetetnék?

Az is csak egy vélemény.

2011. okt. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
69%
Én 23 évesen kiléptem egy 6 éves kapcsolatból,és összejöttem egy sráccal és 1 hónap után teherbe estem ugy,hogy szedtem a gyógyszert ugyan ugy ,mint elötte.Teljesen kikészültem hiszem alig ismertük egymást,de amikor ultrahangon meghallottam dobogni a pici szívét akkor tudtam,hogy nem birnám elvetetni!Párom nagyon akarta és azt mondta lesz ami lesz szeret engem és a babát is fogja.Azóta eltelt 7 év és 3 babánk van.Én vagyok a világ legboldogabb embere.Csodás férjem és tündéri gyermekeim vannak:))
2011. okt. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
62%
vállalnám....sajnos volt már abortuszom,és akkor megfogadtam,hogy soha többet! nem kívánom senkinek azt az érzést,nem a fizikai dolgokról van szó,sokkal inkább a lelkiektől,hogy utána hogy tudok tükörbe nézni.
2011. okt. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
41%
Te magad írod,hogy fiatalnak érzed magad ilyen kötelezettséghez,akkor mi a kérdés?
2011. okt. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!