Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy birjam rá a párom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy birjam rá a párom, hogy komolyan vegyen? Komoly kapcsolathoz kérnék tapasztalt tanácsot!

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok és 5 éves párkapcsolatom van egy nálam 5 évvel idösebb férfival. Nagyon jól megvoltunk csak egy ideje a párom nagyon bunko velem. Szóban nagyon sokszór úgy beszél velem ahogy másnak már nem jutna a bocsánatomból. Utólag mindig megbánja, de nekem akkor már késö. Számomra ez elfogadhatatlan. Viszont máskor tündéri tud lenni. Nem tudom öt leszoktatni erröl pedig már millioszor beszéltem vele erröl, ha változott valami is az csak a zokogásom eredménye volt és maximum két hétig tartott. Az utóbbi idöben a nemi életünket is megváltoztatta, mert ugy ki kiván meg egy olyan embert aki nem tiszteli?! Szerinte ez az én hibám mert túl visszautasito vagyok. Gondoltam rá, hogy ráijesztek, hogy azt mondom nem birom tovább legyen vége hátha észbekap, de tudom h inkább szomorkodna egyedül a szobájában és másoknak azt mutatné ,hogy nem érdekli minthogy megbeszélje velem mert túl makacs. Nagyon szeretem még igy 5 év után is, talán még jobban mint az elején. Nem akarom ez miatt elvesziteni, de ha igy folytatja nem lesz más választásom. Én szerelmem miatt akarmikor csak csettint, hogy szeretne valamit én ugrok és szivesen teszem (nem mint egy papucs hanem mértékkel). Ha akarnék mind a 10 ujjamra különbözö férfit találhatnék mert nem egy hodolom akad, de nekem csak ö kell. Soha nem csaltam meg. Én ugy érzem, hogy ö sem. Ö a mindenem. Hogy vegyem rá, hogy végleg tudomásul vegye h nem egy senki vagyok akivel ugy beszél ahogy akar hanem a barátnöje és ha igy folytatja elveszit? Kérlek adjatok tanácsot!!!! :(
2009. szept. 18. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Te most vagy 10-15 éves vagy, vagy valami nagyon but@ ember lehetsz. Helyesírás az oda vág. Elolvastam az első 4 sort és kapásból 7 helyesírási hiba. Ne haragudj én nem olvasom tovább, ez szégyen.
2009. szept. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jah amúgy meg nem beszólás, csak megjegyeztem...
2009. szept. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Pedig csak akkor fog komolyan venni téged, amikor te is komolyan veszed magadat. Tehát, amikor igenis kikéred magadnak az ilyen dolgokat, és megbünteted, ha bunkó módon viselkedik veled.


Egyik büntetés, hogy igen, elhagyod, hadd legyen magában. Gondolkozzon el, hogy mi a fontos neki? Ha te fontos vagy neki, előbb-utóbb kénytelen lesz megkeresni téged és megbeszélni veled a dolgot. És be kell ismernie a hibáit!

Ha ezen túl vagytok, majd lehetsz vele újból.

2009. szept. 19. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!