Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bunkóság lenne visszakérni a...

Bunkóság lenne visszakérni a ruhákat amit odaadtunk egy rászoruló családnak, de ők azzal tüzelnek?

Figyelt kérdés
Gyerekeim kinőtt ,kiválogatott ruháit odaadtuk egy kisgyermekes családnak.Minden ruhadarab hordható lett volna,volt benne olyan amit a lányom úgy nőtt ki,hogy a szekrényből ki sem vette.Négy zsák ruha volt,amit először a családsegítőnek akartunk adni,de aztán úgy döntöttünk,hogy odaadjuk egy ismerősnek akinek úgy véltük szüksége van rá,hagy válogassák ki.Megbeszéltük,hogy ami nem kell ők viszik le a családsegítőhöz.Erre reggel felhívják a férjem,hogy menjen már segíteni kinyitni a kályhaajtót,mert beszorult mikor égették a mi általunk kapott ruhákat.A szívinfarktus kerülget.Szerintetek bunkóság lenne visszakérni,ha még maradt belőle valami?
2011. okt. 26. 22:22
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Tüzifát mi sem tudnánk nekik adni,de nekünk is van négy gyerekünk és mi is eltüzelhettük volna,de én sajnáltam volna minden egyes darabot a tűzre vágni,mert hát tényleg nagyon jók voltak,ami rossz volt kiválogattam belőlük és örültem,hogy milyen jó lesz majd másoknak.
2011. okt. 26. 22:31
 12/31 anonim ***** válasza:
9%
És milyen jó is lett - meleget adott nekik.
2011. okt. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
89%
Meleget pár óráig, a ruhákat meg évekig lehetett volna hordani.
2011. okt. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 kollar1000 ***** válasza:
87%
Azért fáj az ilyen dolog mert nekem is szükségem lett volna rá.Nekem is 2 gyerek van és én is elfogadom az adományokat,.És ha tudok én is segitek,Annak a családnak nagy a valoszinűsége nem volt rászorulva mert akkor nem tett volna ilyet.
2011. okt. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 King of Reptoids válasza:
94%
Ha a családsegítőbe szántad és azt mondták, hogy oda viszik, akkor visszakérheted. Gyanítom, már eltüzelték.
2011. okt. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
14%
De nem az adományozó dönti el, hogy átadás után mi lesz a ruhák sorsa! Hanem, aki kapja. Ha meleget adott nekik pár óráig, a ruhákat meg évekig lehetett volna hordani, akkor az is az ő dolguk. Ne adj, ha feltételekkel adod - én így vagyok vele.
2011. okt. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
92%
Nem lenne bunkóság csak hát már ugy sincs meg ha eltüzelte, legalább tanultál belőle ahogy én is annak idején. Én is igy jártam csak az illető nem eltüzelte hanem egy hordás után kidobta azzal a cimszóval hogy kapott eleget és mosni meg utál de legalább nem nekem mondta hanem a szomszédjának na én se adtam soha többet a szivem szakadt meg a sok gyönyörú kislány raháért.
2011. okt. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
88%

Nem lenne bunkóság, de ha már odaadtad nem is biztos hogy vissza fogják adni. Meg lehet hogy ami nem tetszett nekik azt tüzelték csak el.


Elhiszem hogy rosszul esett, dühítő lehet nagyon :/

2011. okt. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
94%

atttttyaúristen!!!!

totál szegények és ruhát égetnek. itt szarom össze magam!

nekem régen anyukám attól elsírta magát ha kiborult a leves. NE ADJÁL EZEKNEK SEMMIT.

2011. okt. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
19%

Nem lehet, hogy nem volt jó nekik az összes és csak azt égették el ami nem kellett nekik? Amit tudtak felhasználtak.

Amúgy ha mi adunk vkinek ruhát általában azt mondjuk hogy csináljon vele amit akar. De ez akkor is durva:S Sztem ne kérd vissza de többet ne adj...

2011. okt. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!