Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Halottak napján illik/vagy...

Halottak napján illik/vagy kell hívni/mennie a párotoknak is veletek a szeretteitekhez a temetőbe?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy szokás ez, ha kapcsolatban él az ember. Ilyenkor a párodnak is ott a helye, vagy a csak a családodnak? ....

Véleményeket légyszi!



2011. okt. 27. 13:16
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Arra a dilemmádra válaszolva, hogy ott van-e a helyed, ha nem hív... nekem nagyon jól esett, amikor a párom eljött velünk a temetőbe, és végig mellettem volt. (3 éves kapcsolat volt, de már tán' az első évben is velünk volt.)


25N

2011. okt. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

A barátom az én rokonaimhoz nem szokott jönni, mert én a családommal megyek. Viszont ő egyedül menne az apukájához, mert anyukájával rosszban van és általában megkér, hogy kísérjem el, ilyenkor természetesen vele megyek. Tehát ő nem jön velem viszont én megyek vele.

21/L

2011. okt. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

13:31

2 és fél éves kapcsolat

2011. okt. 27. 13:33
 14/22 anonim ***** válasza:

A válaszokból is látszik, hogy erről mindenki másképp gondolkodik.

Korábbi párjaimat nem szívesen vittem a szeretteim sírjához, úgy éreztem, ez az én magánügyem, az én fájdalmam.

Azt viszont szeretném, ha a mostani párom velem jönne, és már ajánlkozott is magától.

Tényleg attól függ, hogy a LELKED MÉLYÉN mennyire érzed társadnak az illetőt, mennyire tartósnak a kapcsolatot.

2011. okt. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ez a kapcsolat mélységétől, időtartamától függ. Pár hónapos "együttjárós" kapcsolatnál nem mennék és én se vinném el a másikat.
2011. okt. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! :)
2011. okt. 27. 13:40
 17/22 anonim ***** válasza:
90%

Ha nem éltek együtt, nincs olyan, hogy "illik". Lehet, hogy nem is ismerte azokat az embereket, semmi köze hozzájuk - és nem is 100%, hogy valaha hivatalosan is családtaggá válik. (Minden rosszindulat nélkül mondom ezt.)

Ha viszont együtt éltek, akkor természetes, hogy mindkettőtök szeretteihez együtt mentek, közös program, nem külön-külön intézi az ember az ilyesmit.

2011. okt. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Komoly kapcsolatban már egyutt mentunk ki. Ahogy kulon koltoztunk és osszeházasodtunk már csak mi ketten, az idén meg már hárman megyunk :)))
2011. okt. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Ez most olyan dolog, hogy ahány ház annyi szokás.

Lehet ő nem szokott kimenni a temetőbe, csak a szülei. Mellesleg, hogy illik-e hívni én úgy gondolom ha akar úgy is szól, hogy elkísér majd.

Mi a párommal nem szoktunk kimenni, csak a szülők.

Most lehet írogatni, hogy milyen ember vagyok stb... nem érdekel!

Amúgy meg hány évesek vagytok? Ha fiatalok akkor ne várd el, hogy elkísérjen a BARÁTOD! Ja és ezt tavaly nem tudtad vagy mi? Vagy akkor nem érdekelt csak így 2,5 év után? Hmm??

2011. okt. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Túl sokat agyalnak az emberek, még ilyeneken is, mint a temető...nem kell agyalni ezen, a szeretteid nem csak akkor tudják, hogy szereted őket, ha párosával mentek, akkor is tudják, ha egyedül mész. Meg akkor is, ha családdal, és akkor is, ha mindenki megy.
2011. okt. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!